به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
ساعاتی پس از تجاوز علیه مناطق فلسطینی؛
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اظهاراتی باردیگر تهدیدات خود علیه گروه‌های مقاومت فلسطینی را تکرار کرد و خواستار بازگشت اجساد نظامیان صهیونیستی از نوار غزه شد که سال‌های گذشته مفقود شده بودند.
کد خبر: ۴۰۹۶۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲ - 07August 2020

وزیرجنگ صهیونیستی خواستار بازگشت اجساد نظامیان از نوار غزه شدبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از هاآرتص، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اظهاراتی باردیگر تهدیدات خود علیه گروه‌های مقاومت فلسطینی را تکرار کرد.

تهدیدات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه گروه‌های مقاومت که در حساب کاربری او منعکس شده، تنها ساعاتی پس از حمله شب گذشته جنگنده‌های صهیونیستی به منطقه‌ای در شمال نوار غزه صورت گرفته و در این ارتباط نوشته است: اسرائیل هیچگونه نقض حاکمیت خود را نمی‌پذیرد و اجازه آسیب رسیدن به شهروندانش را نمی‌دهد.

گانتز همچنین خواستار بازگشت اجساد صهیونیست‌ها مفقودی در نوار غزه طی سال‌های گذشته شده و در این ارتباط ادعا کرده است: فقط بازگشت آن‌ها و حفظ آرامش می‌تواند منجر به رشد اقتصادی در نوار غزه شود. سازمان‌های تروریستی اگر تا کنون درک نکرده‌اند، باید بفهمند کسانی که اسرائیل را می‌آزمایند، به شدت متحمل آسیب خواهند شد.

بامداد شب گذشته جنگنده‌های متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی منطقه‌ای در شمال نوار غزه را هدف حمله خود قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است که این حملات هوایی در پاسخ به ارسال بادکنک‌های آتش‌زا از سوی نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین جنوب فلسطین اشغالی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها