به روز شده در: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
معاون خدمات شهری شهرداری قم خبر داد؛
سید امیر سامع از آماده سازی فضای سبز و محوطه باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در قم تا پایان شهریور سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۴۱۶۱۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹ - 15September 2020

آماده سازی فضای سبز باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم برای افتتاحبه گزارش دفاع‌پرس از قم، «سید امیر سامع» معاون خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر ضرورت پاسداری از فرهنگ ایثار و شهادت و یاد و خاطره دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اظهار کرد: محوطه‌سازی پروژه باغ‌موزه قم با تلاش شهرداری انجام شده و وظیفه شهرداری در اجرای پروژه به لحاظ پیرامون ساختمانی و محوطه‌سازی و فضای سبز تا حد زیادی عملیاتی شده و در این راستا مراحل نهایی فضای سبز و محوطه‌سازی باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در قم تا هفته دفاع مقدس عملیاتی می‌شود.

سامع ابراز کرد: اخیراً بوستان کوثر در ۲۰ هکتار به نام دفاع مقدس و انقلاب اسلامی نام‌گذاری شده است و در راستای تکمیل پروژه، پیمانکار مشغول به فعالیت است. در این طرح، مشکلاتی ازنظر برق وجود داشت که چند روز قبل در اطراف ساختمان به‌طور کامل روشنایی ایجاد شده و فضای سبز و تجهیزات لازم در تکمیل پروژه در دست اقدام است.

وی با تأکید بر اینکه اقداماتی در تأمین و انتقال خاک مرغوب و توسعه فضای سبز انجام شد، عنوان کرد: تا چند روز آینده فضای سبز کل ورودی و پشت ساختمان عملیاتی و آسفالت ورودی بلوار شهید آوینی و دیگر ورودی‌ها و تأمین تجهیزات موردنیاز ابنیه و روشنایی نیز تکمیل می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری قم یادآور شد: همچنین المان‌هایی با موضوع بزرگداشت چهلمین سال دفاع مقدس توسط هنرمندان طراحی و در ساختمان و ورودی موزه نصب‌شده است، درباره مراسمی که باید در آنجا برگزار شود نیز جلساتی در مجموعه روابط عمومی و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری و سازمان زیباسازی و مناطق داشته‌ایم.

سامع مطرح کرد: یک فضاسازی زیبایی با موضوع گرامیداشت انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس و تقارن آن با ایام محرم انجام‌شده است و یک سری المان‌هایی که مناسب این فضا هست به‌زودی به اطراف ساختمان منتقل می‌شود و این فضا چند روز آینده آماده بهره‌برداری است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار