به روز شده در: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۹
همزمان با هفته دفاع مقدس؛
شبکه نمایش بخشی از آثار انقلاب و دفاع مقدس محمدرضا شرف‌الدین را مرور می‌کند.
کد خبر: ۴۱۶۵۹۹
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶ - 18September 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس شبکه نمایش در جدول پخش خود به نمایش فیلم‌هایی با مضامین مربوط به هشت سال دفاع مقدس می‌پردازد، همچنین آثاری از محمدرضا شرف‌الدین را مرور می‌کند، علاوه بر آن فیلم‌هایی از ژانر سینمای «تاریخی» نیز در این شبکه پخش می‌شود.

ساعت ۱۳ نمایش:

فیلم‌های اختصاصی این هفته شبکه نمایش با موضوع دفاع مقدس از شنبه ۲۹ شهریور ماه تا جمعه ۴ مهرماه به ترتیب: «خانه پلاک ندارد»، «جاسم به جبهه می رود»، «شوق پرواز»، «نخل های سربی»، «ساعت ۲۵»، «سما در آتش» و «دایره سرخ» خواهند بود.

ساعت ۱۵ نمایش:

در آخرین روزهای تابستان، فیلم‌های «وقتی آسمان می ریزد»، «خانواده موروثی»، «رییس پلیس آهنین»، «مغازه عتیقه فروشی»، «زندگی دروغ فوتبال»، «درست شبیه پدرم» و «تابستانم را چگونه گذراندم» از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

ساعت ۱۹ نمایش:

فیلم‌های تاریخی ایرانی و خارجی هفته به ترتیب: «اسپارتاکوس»، «دوازده سال بردگی»، «در مسیر تند باد»، «تروا»، «شجاع دل»، «آسمان و زمین» و «ملک سلیمان» هستند.

ساعت ۲۱ نمایش:

در بخش صحنه گران، از شنبه تا جمعه، فیلم‌های سینمایی با هنرمندی محمدرضا شرف‌الدین، مدیر جلوه‌های ویژه و تهیه‌کننده سینما روی آنتن این شبکه می‌رود. این فیلم‌ها شامل «سیب سرخ حوا»، «آخرین مرحله»، «دکل»، «مزرعه پدری»، «دستمزد»، «کمینگاه» و «کیمیا» هستند.

ساعت ۲۳ نمایش:

فیلم‌های ساعت ۲۳ شبکه نمایش عبارتند از «دیوار بزرگ چین»، «بخشش»، «قتل از فاصله»، «عکس خانوادگی»، «لایه‌های پنهان» و «روز بعد از حادثه».

ساعت یک بامداد نمایش:

فیلم‌های کلاسیک این هفته نمایش به ترتیب «آنچه می‌آید»، «مرد خشمگین»، «ترن»، «مجارها»، «من یک فراری از یک گروه زنجیری هستم» و «ریش قرمز» هستند که از شنبه تا جمعه پخش می‌شوند.‌

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار