به روز شده در: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۳
«مجید جوادیان زاده» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد به مناسبت هفته دفاع مقدس از دفتر خبرگزاری دفاع مقدس در یزد بازدید کرد.
کد خبر: ۴۱۸۸۸۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸ - 27September 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، «مجید جوادیان زاده» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد به همراه «سید خلف حوتی نژاد» معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و «امیر ترقی‌نژاد» مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته دفاع مقدس با حضور در دفتر خبرگزاری دفاع مقدس استان یزد از زحمات و تلاش‌های خبرنگار دفاع مقدس استان تقدیر و قدردانی کرد.

جوادیان زاده با اشاره به اهمیت نقش خبرنگاران در جامعه گفت: نقش خبرنگاران در جامعه بسیار تاثیرگذار و مهم است و زمانی که خبر و اطلاع رسانی در خدمت دفاع مقدس و ارزش های والای آن قرار گیرد از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

وی با اشاره به فعالیت خبرگزاری دفاع مقدس گفت: خبرگزاری دفاع مقدس خبرگزاری پر افتخاری است و دامنه گسترش اخباری که تولید می‌شود بسیار خوب و ارزشمند بوده و در استان یزد هم شاهد این موفقیت‌ها بودیم و در این زمینه از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، بر تلاش بیشتر برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جدید و حفظ و حراست از این ارزش‌ها به عنوان کاری مهم و ارزشمند تاکید و فعالان رسانه‌ای استان را به تلاش بیشتر در این عرصه فراخواند.

وی در این بازدید ضمن گفت‌وگو با خبرنگار دفاع مقدس در جریان روند تهیه و تولید اخبار در این خبرگزاری قرار گرفت.

در این دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از «ندا دهقانی‌زاده» نماینده خبرگزاری دفاع مقدس در یزد تجلیل و قدردانی کرد.

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از دفتر خبرگزاری دفاع مقدس یزد

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از دفتر خبرگزاری دفاع مقدس یزد

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از دفتر خبرگزاری دفاع مقدس یزد

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار