به روز شده در: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۰
رادیو ایران بررسی می‌کند؛
رادیو ایران این هفته به بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام‌ علی علیه‌السلام می‌پردازد.
کد خبر: ۴۲۱۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶ - 14October 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، برنامه بحث روز رادیو ایران که به بررسی مسائل روز سیاسی ایران و جهان می پردازد، این هفته به سراغ بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام‌ علی علیه‌السلام رفته است.

«قدرت دفاعی»، «استحکام و ثبات اقتصادی» و «توانایی و قوام فرهنگی» از نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی سه رکن لازمه حفظ اقتدار و هویت ملی و تأمین کننده منافع ملی کشور هستند که در ارتباط تصویری روز دوشنبه با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح در دانشگاه افسری امام‌علی علیه‌السلام به آن اشاره کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید مجدد بر این موضوع که علاج مشکلات کشور در داخل است، گفتند: اگرچه بسیاری از مشکلات ما مربوط به خارج از کشور است اما علاج آنها در داخل و با تکیه بر محاسبه درست و نگاه صحیح به مسائل کشور و منطقه و با بکارگیری تدبیر، تلاش، خرد و عزم راسخ است، بنابراین نباید علاج را در خارج از کشور جستجو کرد چرا که ما هیچ خیر و بهره‌ای از خارج نمی‌بینیم و سر و صدای اراذل مسلط بر ملت آمریکا نیز نباید ذهن کسی را مشغول کند.

این برنامه امروز چهارشنبه (بیست و سوم مهر) از ساعت 12:45 از رادیو ایران پخش می شود. مهمانان این برنامه امیر دریادار دوم شهرام ایرانی جانشین معاونت آموزشی ارتش و امیر سرتیپ دوم محمدرضا علیان نژادی معاونت تربیت و آموزش نیروی پدافند هوایی ارتش هستند.

برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران به سردبیری فاطمه عبدالوند و اجرای محمدرضا قربانی از این شبکه رادیویی تهیه و پخش می‌شود. علاقمندان به برنامه‌های سیاسی می توانند نظرات، سوالات و دیدگاه های خود را از طریق شماره تلفن‌های ۲۲۰۴۰۰۸۶ – ۲۲۰۵۰۰۰۹ و شماره پیام‌گیر۳۰۰۰۰۹۰۰ اعلام کنند. 

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها