به روز شده در: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۸
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان در پیامی؛
سردار عباس یوسفی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را که از دوران دفاع مقدس تاکنون همیشه در پیشانی خدمت های گوناگون و مقتدرانه در قبال جامعه پیشرو بوده است الگویی برای پلیس های جهان و آمریکا دانست که تمامی حقوق های بشری را در قبال برخورد با مردمش نقض کرده است.
کد خبر: ۴۲۲۳۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰ - 18October 2020

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی الگوی پلیس ضد حقوق بشری آمریکا است

به گزارش خبرنگار دفاع‎پرس از اهواز، سردار «عباس یوسفی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان در پیامی آغاز هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است؛

نيروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار نظام و برقرار كننده امنيت و آسایش اجتماعی با مشاركت همه شهروندان در جامعه است.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که از دوران دفاع مقدس تاکنون همیشه در پیشانی خدمت های گوناگون و مقتدرانه در قبال جامعه پیشرو بوده است الگویی برای پلیس های جهان و البته آمریکایی است که تمامی حقوق های بشری را در قبال برخورد با مردمش نقض کرده است.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از  تلاش های ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه نیروها ، کارکنان و پرسنل خدوم نیروی انتظامی کشور به خصوص فرماندهی و پرسنل جهادی نیروی انتظامی خوزستان به عنوان یک استان مرزی استراتژیک که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند متعال در سال جهش تولید با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت جامعه و مرزها را در زمینه های مختلف اقتصادی، پیشگیری و کاهش جرایم تامین می نمایند تقدیر و تشکر می کنم.

در پایان یاد و خاطره همه شهدای امنیت را گرامی می دارم و برای روح ملکوتی و بلندشان پیوست با روح سرور و سالار شهیدان را مسئلت دارم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها