به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
برنامه‌های اختتامیه هفدهمین «مهرواره شعر و داستان جوان سوره» از سوی دبیرخانه این رویداد مهم فرهنگی اعلام شد.
کد خبر: ۴۲۳۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰ - 28October 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، هفدهمین «مهرواره شعر و داستان جوان سوره» در حالی به ایستگاه آخر رسید که به دلیل شرایط خاص شیوع کرونا، امکان برگزاری اختتامیه جشنواره به صورت حضوری وجود ندارد و به همین دلیل، این مراسم و همچنین «کارگاه‌های آموزشی» و «شب شعر» به صورت مجازی برگزار می‌شود.

بر این اساس، قرار است کارگاه آموزشی و نقد شعر و داستان که با حضور اساتید، شعرا و نویسندگان مطرح کشور ضبط و تدوین شده است، در روز شنبه دهم آبان از طریق درگاه www.aparat.com/soorehonar/live پخش شود که کارگاه شعر در ساعت 14 و کارگاه داستان در ساعت 16 است. 

علاوه بر این، شب شعر مهرواره که هر ساله با شعرخوانی شعرای برگزیده برگزار می‌شد، امسال به صورت ضبط شده، در ساعت 15 یکشنبه یازدهم آبان ماه از همین درگاه اینترنتی پخش می شود.

اعلام برنامه‌های اختتامیه هفدهمین «مهرواره شعر و داستان جوان سوره»

مراسم اختتامیه هفدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره هم که به معرفی برگزیدگان اختصاص دارد، در ساعت 15 دوازدهم آبان ماه به صورت زنده از طریق www.aparat.com/soorehonar/live پخش خواهد شد.

در هفدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره، در مجموع 686 اثر از 201 نویسنده و شاعر جوان کشورمان مورد داوری قرار گرفت که در بخش ترانه 49، داستان کوتاه 128، داستانک 60، شعر کلاسیک 322 و شعر نو 127 اثر به دبیرخانه مهرواره ارسال شده بود.

آثار رسیده در بخش های «شعر کلاسیک»، «ترانه و شعر نو» و «داستان کوتاه و داستانک» توسط 9 داور، مورد داوری قرار گرفت.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار