به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۵
«دومین ویژه برنامه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت» میزبان مهدی عظیمی میرآبادی می‌شود.
کد خبر: ۴۲۸۰۷۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰ - 24November 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «ویژه برنامه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت» در دومین برنامه، امروز سه‌شنبه؛ چهارم آذرماه میزبان مهدی عظیمی‌میرآبادی دبیر و انسیه شاه‌حسینی، مدیر بخش فیلمسازان بسیجی این دوره از جشنواره می‌شود.

مرور اخبار و معرفی نامزدهای بخش فیلمسازان بسیجی از دیگر آیتم های دومین قسمت «ویژه برنامه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت» است.

با توجه به برگزاری آنلاین دوره شانزدهم جشنواره مقاومت، معرفی بخش‌های مختلف جشنواره و انعکاس اخبار و رویدادها در دستور کار این برنامه قرار گرفته است، همچنین دست‌اندرکاران این برنامه در نظر دارند، اطلاعات جامعی از ماهیت، روند برگزاری، نامزدهای هر بخش، برگزیدگان و بخش‌های جانبی به مخاطب ارائه دهند.

«ویژه برنامه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و سردبیری محمد صابری در ایام برگزاری این رویداد، ساعت 13:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

همزمان با برگزاری مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، آثار راه‌یافته به این جشنواره به صورت همزمان در ۲ پلتفرم نمافیلم namafilm.ir و عماریار ammaryar.ir اکران می‌شود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها