به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹
فرمانده انتظامی استان فارس خبر داد؛
سردار حبیبی از شهادت دو تن از مأموران یگان امداد شهرستان «کوار» و دستگیری ضارب بلافاصله در محل ارتکاب جرم خبر داد.
کد خبر: ۴۲۸۷۷۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶ - 28November 2020

شهادت ۲ نفر از ماموران یگان امداد در «کوار»/ دستگیری ضارب در محل ارتکاب جرمبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «رهام‌بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان فارس در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز (شنبه) در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری خانوادگی در مسکن مهر شهرستان کوار، بلافاصله مأموران یگان امداد بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران سریعاً به محل مورد نظر اعزام و در تحقیقات اولیه مطلع شدند که نوجوانی ۱۷ساله به دلیل مشکلات شخصی با خانواده خود درگیر شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس عنوان کرد: هنگامی که مأموران قصد ورود به منزل و دستگیری وی را داشتند، ناگهان نوجوان ۱۷ساله با اسلحه شکاری که متعلق به پدرش بود به سمت آنان تیراندازی کرد و منجر به شهادت رسیدن سروان «بهرام مکرمی» و استوار دوم «پوریا قاسمی» شد.

سردار حبیبی با بیان اینکه بلافاصله با عکس‌العمل به موقع نیرو‌های کمکی فرد ضارب از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و سریعاً دستگیر شد، تصریح کرد: متهم برای مداوا راهی بیمارستان شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی در راستای خدمت‌رسانی و ایجاد امنیت آماده جانفشانی برای ملت و کشور عزیزمان هستند، گفت: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی جامعه شوند به شدت و برابر قانون با آنان برخورد می‌کند.

انتهای پیام/ 241

پربیننده ها