به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۵
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پی ترور ناجوانمردانه و شهادت دکتر محسن فخری زاده پیام تسلیتی صادر کرد.
کد خبر: ۴۲۸۸۲۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴ - 28November 2020

پرورش یافتگان مکتب شهادت راه شهید فخر‌ی‌زاده را با اقتدار ادامه خواهند دادبه گزارش اخبار داخلی دفاع‌پرس، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پی ترور ناجوانمردانه و شهادت دکتر محسن فخری زاده پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام به این شرح است:

«باسمه تعالی

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه

خبر ترور ناجوانمردانه دانشمند عزیز و جهادگر نظامی و علمی کشور، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح شهید دکتر محسن فخری زاده توسط عوامل رژیم منحط و غاصب صهیونیستی و سازمان‌های تروریستی وابسته به این رژیم منحوس، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

حزب موتلفه اسلامی فقدان این دانشمند گرانقدر را به فرماندهی محترم کل قوا مقام معظم رهبری، خانواده معزز و همه یاران و همرزمانش تسلیت می‌گوید.

قطعاً پرورش یافتگان مکتب شهادت و شاگردان این شهید عزیز راه او را با اقتدار و شجاعت ادامه خواهند داد.

عوامل مزدور این ترور کور باید بدانند که، ولی خون پاک این شهدا خداوند جبار، قهار و منتقم است که با دست مومنین انتقام خون این شهید و دیگر شهدا همچون شهید حاج قاسم سلیمانی را با عزت و اقتدار خواهد گرفت و این گونه اقدامات ناجوانمردانه هیچ خللی در اراده پولادین و ایستادگی ملت غیور ایران و ارتش رشید اسلام ایجاد نخواهد کرد، بلکه خون شهدای ارشد هسته‌ای در امتداد خون شهدای ترور، به حول و قوه الهی طومار ننگین صهیونیست‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی را در هم خواهد پیچید.

ان شاالله

دکتر اسدالله بادامچیان

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی»

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها