به روز شده در: ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۳
کتاب «آموزش نوشتار توصیفی» به قلم محمد دهریزی با هدف مهارت نگارشی برای نوشتن متن توصیفی از طرف انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.
کد خبر: ۴۴۳۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷ - 17February 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، نوشتن، مهارتی آموختنی است و امروزه حرفه‌ای اختصاصی و انحصاری نیست و آموزش آن یک ضرورت است به ویژه که در عصر رسانه‌های دیجیتال زندگی می‌کنیم. الزام تدریس درس نگارش در مدارس، برگزاری کلاس‌های آموزش نوشتن و راه‌اندازی مراکز درمانی نوشتن همه همه نشان از نگرش نو به این مقوله دارد. در همین راستا کتاب‌های زیادی هم چاپ شده‌اند که هر کدام به نوعی راه‌گشا بوده‌اند. انتشارات مدرسه هم با توجه به ضرورت نیاز مخاطب و مأموریت کاری خود کتاب‌های متنوعی در این زمینه به چاپ رسانده است.

کتاب «آموزش مهارت نوشتارتوصیفی» که به تازگی چاپ شده است رویکری کاملاً مهارتی دارد تا فراگیران بدون مقدمه و هراس درگیر نوشتن شوند.

در پشت جلد کتاب آمده است: «ضرورت یادگیری «توصیف» از آن جهت است که پس از کسب این مهارت، خود به خود زمینه لازم برای بادگیری دیگر گونه‌های نوشتن مثل «داستان»، «خاطره»، «یادداشت روزانه»، «مستند» و ... فراهم می‌شود».

کتاب «آموزش نوشتار توصیفی» در ۸۸ صفحه و با آموزش ده مرحله مهارت نوشتن، در فروشگاه‌های سراسر کشورو همچنین فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.

انتهای پیام/ ۱۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار