به روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
دبیر کمیته علمی دفاع مقدس خوزستان خبر داد؛
«فضل‌الله صرامی» گفت: با توجه به وضعیت نامناسب شیوع ویروس کرونا در خوزستان و بر اساس تجارب خوب به دست آمده در سال گذشته تحصیلی، برای ترم جدید درس آشنایی با دفاع مقدس آمادگی لازم برای برگزاری کلاس‌ها به صورت برخط در سراسر استان را داریم.
کد خبر: ۴۴۳۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴ - 20February 2021

آمادگی مراکز علمی خوزستان برای تدریس برخط ترم جدید درس آشنایی با دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، جلسه کمیته علمی درس آشنایی با دفاع مقدس خوزستان امروز با اولویت شیوه‌های نوین تدریس در دانشگاه‌های خوزستان برگزار شد.

«فضل‌الله صرامی» دبیر کمیته علمی درس آشنایی با دفاع مقدس اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان در این جلسه اظهار داشت: به لطف خدا و همت همه مدیران دانشگاه‌ها و مراکز علمی خوزستان و همچنین همراهی اساتید گرانقدر درس آشنایی با دفاع مقدس امروز شاهد ثبت‌نام ترم جدید این درس ارزشی به صورت برخط بودیم.

وی از همراهی و همکاری همه مسئولان دانشگاه ها و مراکز علمی خوزستان، اساتید و دانشجویان بابت دغدغه‌مندی تدریس درس آشنایی با دفاع مقدس در بحران کرونا تشکر کرد و افزود: بدون شک یکی از منظم ترین دروسی که طی یکسال بحران کرونا در خوزستان ثبت نام، ارائه، تدریس و آزمون آن به خوبی برگزار شده و رضایت نسبی همه دانشجویان را در بر داشته همین درس آشنایی با دفاع مقدس بوده است.

صرامی گفت: با توجه به وضعیت نامناسب شیوع ویروس کرونا و بر اساس تجارب خوب به دست آمده در سال گذشته، این ترم نیز آمادگی لازم برای برگزاری کلاس ها به صورت برخط را داریم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها