به روز شده در: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
نمایشگاه مجازی کتاب در راستای دسترسی آسان‌تر مردم به آثار مرتبط با تاریخ معاصر ایران و تاریخ انقلاب از کودتای سوم اسفند رضاشاه تا رحلت حضرت امام خمینی (ره) و با هدف تلاش برای جلوگیری از تحریف تاریخ معاصر و انقلاب برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۴۳۹۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰ - 21February 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، نمایشگاه مجازی کتاب در راستای دسترسی آسان‌تر مردم به آثار مرتبط با تاریخ معاصر ایران و تاریخ انقلاب از کودتای سوم اسفند رضاشاه تا رحلت حضرت امام خمینی (ره) و با هدف تلاش برای جلوگیری از تحریف تاریخ معاصر و انقلاب برگزار می‌شود.

نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر در چه بازۀ زمانی و در چه بستری است؟
این نمایشگاه همزمان با ایام یکصدمین سالگرد کودتای رضا پهلوی برگزار می‌شود و از روز شنبه، دوم اسفندماه تا روز جمعه هشتم اسفندماه ادامه خواهد داشت. مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سایت ketabika.com وارد نمایشگاه شده و خرید‌های خود را انجام دهند.

این نمایشگاه با حضور کدام ناشران برگزار می‌شود؟
در این نمایشگاه تمام کتاب‌هایی که ناشران مختلف در حوزۀ تاریخ معاصر و تاریخ انقلاب تولید و منتشر کرده‌اند و در دسترس قرار دارد، عرضه می‌شود که بیشترین آثار مربوط به مرکز اسناد انقلاب اسلامی، سوره مهر، قدر ولایت، به‌نشر، کیهان، دیدمان، اطلاعات، مرکز مطالعات تاریخ معاصر، امیرکبیر، موزۀ عبرت، مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی، مرکز بررسی اسناد تاریخی، شهید کاظمی، کتابستان معرفت و چاپ و نشر عروج است.

آثار عرضه شده در نمایشگاه با چه قیمتی عرضه شده؟
دبیرخانۀ نمایشگاه تاریخ معاصر با رایزنی و همکاری که توسط ناشران شرکت‌کننده انجام شد، این آثار را با ۲۰ درصد تخفیف به مخاطبان و علاقه‌مندان ارائه می‌کند.

ارسال آثار به چه شکلی است؟
ارسال تمامی آثار رایگان است و مخاطبان بابت ارسال خرید‌های خود هزینه‌ای را پرداخت نخواهند کرد و تلاش شده است تا به فاصلۀ هفت روز بعد از خرید آثار به دست مخاطبان برسد.

چه برنامه‌های جنبی برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است؟
دبیرخانه نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر چندین نشست فرهنگی را با حضور شخصیت‌های برجسته و متخصص در تاریخ معاصر برای نمایشگاه در نظر گرفته است که به مرور در دسترس قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ ۱۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار