به روز شده در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
قالیباف در صحن مجلس:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هم دولت و هم مجلس به دنبال حمایت از مشترکان کم مصرف آب، برق و گاز هستند و نباید پشت تریبون مجلس طوری صحبت شود که گویا ما به اقشار ضعیف جامعه توجه نداریم.
کد خبر: ۴۴۴۴۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸ - 23February 2021

دولت و مجلس از مشترکان کم مصرف انرژی حمایت می‌کنندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) خانه ملت و در جریان بررسی تبصره شش لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ درباره تعیین میزان افزایش آب بهای مشترکان پرمصرف، اظهار داشت: نباید پشت تریبون مجلس برخی از افراد به گونه‌ای صحبت کنند که گویا مجلس به اقشار ضعیف جامعه و کسانی که میزان مصرف انرژی آنان کم است، توجهی نمی کند و به دنبال افزایش فشار به مردم است.

وی بیان کرد: نماینده دولت باید در دفاع از بودجه صرفا نظرات موافق و مخالف خود را مطرح کند و درست نیست در دفاع از بودجه به گونه‌ای صحبت شود که گویا آنان به دنبال سیاسی کاری هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هم دولت و هم مجلس به دنبال حمایت از مشترکان کم مصرف آب، برق و گاز هستند و مؤید این مسئله آن است که آب، برق و گاز مشترکانی که مصرف آنان زیر الگوی مصرف است، رایگان شد.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار