به روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۲
در یورش به کرانه باختری؛
نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خصمانه خود در اراضی اشغالی، امروز ضمن یورش به کرانه باختری ۱۹ شهروند فلسطینی را بازداشت کردند.
کد خبر: ۴۴۵۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸ - 01March 2021

نظامیان صهیونیست ۱۹ شهروند فلسطینی را بازداشت کردندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان صهیونیست همچنان به اقدامات خصمانه خود علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی ادامه می‌دهند. نظامیان صهیونیست به صورت گسترده به مناطقی از کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در کرانه باختری درگیری شدیدی میان آنها اتفاق افتاد. صهیونیست‌ها از گلوله و گاز اشک‌آور علیه فلسطینیان استفاده کردند.

نظامیان صهیونیست در جریان درگیری مذکور ۱۹ تَن از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند. چندی پیش کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای به ارائه گزارشی از اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی پرداخت.

در همین ارتباط، کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی تأکید کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه ژانویه ۴۵۶ شهروند فلسطینی را در سراسر اراضی اشغالی بازداشت کرده‌اند. این کمیته همچنین اعلام کرد که صهیونیست‌ها در ماه ژانویه ۱۰۵ حکم بازداشت موقت علیه فلسطینیان صادر کردند.

انتهای پیام/ 411

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها