به روز شده در: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه قدس گیلان:
 «سجاد ستوده» با بیان اینکه انتخابات سال آینده بسیار مهم‌تر از تنها تغییر رئیس دولت است، گفت: کنش اصلی این انتخابات در فضای مجازی است لذا بایستی شور انتخاباتی در فضای مجازی ایجاد شود.
کد خبر: ۴۴۵۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷ - 03March 2021

شور انتخاباتی در فضای مجازی ایجاد شود

به گزارش دفاع‌پرس از رشت، «سجاد ستوده» مسئول مرکز فضای مجازی سپاه قدس گیلان صبح امروز در همایش مشق مجازی با اشاره به فضای سرد انتخاباتی، اظهار داشت: طی ۲۰ سال اخیر، در هیچ دوره‌ای فضای انتخابات به این اندازه سرد نبود.

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: عملکرد  دولت در این دوره، فضای اقتصادی و تورمی که پس از انقلاب بی سابقه بوده باعث شده است تا فضای انتخاباتی پرشور نباشد.

وی با تاکید بر فرمایشات رهبری مبنی بر ضرورت آغاز فعالیت‌های انتخاباتی، متذکر شد: فعالان فضای مجازی باید برای افزایش مشارکت مردمی در انتخابات آتی زمینه سازی کنند.

ستوده با اشاره به اینکه علاوه بر زمینه سازی جهت افزایش مشارکت مردمی، باید به مردم کمک کنیم که درست انتخاب کنند، خاطرنشان کرد: دانشجویان و فعالان فضای مجازی باید درباره شبهاتی که تیم رسانه‌ای دولت درباره موضوعاتی مانند برجام منتشر می‌کند، برای افکار عمومی شفاف سازی کند.

وی افزود: انتخابات آتی مجازی ترین انتخابات تاریخ خواهد بود و علت نیز شیوع کرونا و نفع بردن دولت از عدم برگزاری همایش‌های انتخاباتی است.

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه قدس گیلان تاکید کرد: واتس آپ، اینستاگرام و تلگرام به ترتیب بیشترین اپ‌های مورد استفاده مردم هستند اما معتقدم که پلتفرم اثرگذار در انتخابات پیش رو تلگرام است و جریان انقلاب باید حضور مؤثر در آن داشته باشند.

وی با بیان اینکه انتخابات بعدی وضعیت سیاسی هشت سال آینده و سوگیری جریان مجلس و جریان‌های اجتماعی در سطح جامعه را مشخص می‌کند، اظهار داشت: دولت بعدی در تسریع بخشیدن به تشکیل تمدن اسلامی یا کند کردن حرکت آن نقش دارد.

ستوده با بیان اینکه انتخابات سال آینده بسیار مهم‌تر از صرفاً تغییر رئیس دولت است، تصریح کرد: کنش اصلی این انتخابات در فضای مجازی است لذا بایستی شور انتخاباتی در فضای مجازی ایجاد شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها