به روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
سردار غیب‌پرور:
جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) گفت: رزمایش مشترک امنیتی سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در سراسر کشور آمادگی‌ها برای دفاع از انقلاب و امنیت کشور است.
کد خبر: ۴۴۶۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸ - 08March 2021

رزمایش مشترک سپاه، بسیج و نیروی انتظامی آمادگی برای دفاع از امنیت کشور استبه گزارش دفاع‌پرس از قم، سردار «غلامحسین غیب‌پرور» جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) در جمع پاسداران و بسیجیان و تعدادی از کارکنان نیروی انتظامی استان قم با اشاره به افزایش قدرت دفاعی نیرو‌های مسلح، اظهار داشت: رژیم جعلی صهیونیستی و امریکایی‌ها به خوبی می‌دانند که نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در مسیر تولید قدرت قرار گرفته‌اند و هر روز قدرتمندتر از روز دیگر به پیش خواهند رفت.

وی ادامه داد: ما در دفاع از انقلاب اسلامی لحظه‌ای به خود تردید راه نداده‌ایم و در دریا، آسمان و زمین و جای جای دفاع از انقلاب اسلامی حضوری پرقدرت داشته و داریم و امریکایی‌ها باید بدانند که دوران افول آن‌ها فرا رسیده است.

سردار غیب‌پرور با اشاره به وعده خداوند متعال در پیروزی جبهه حق تاکید کرد: کسانی که در جبهه حق هستید، نترسید و محزون نشوید، شما در قله اوج ایستاده اید و برای غلبه بر جبهه باطل یک شرط لازم است اگر در پایبندی به اسلام و نظام اسلامی، دشمن شناسی و دشمن ستیزی، مومن باشید، حتما پیروزی از آن شما خواهد بود.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) با اشاره به رزمایش‌های مشترک امنیتی کشور در سال ۹۹ ابراز داشت: رزمایش مشترک امنیتی سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در سراسر کشور نمایش و تمرین ظرفیت‌ها و آمادگی‌ها برای دفاع از انقلاب و امنیت میهن اسلامی برابر توطئه‌ها و تهدیدات دشمنان است.

وی با اشاره به پیام این رزمایش‌ها مبنی بر اینکه که ما دست از انقلاب اسلامی برنمی داریم، خاطرنشان کرد: دشمنان، اراذل و اوباش و کسانی که در اندیشه باطل خود در پی اخلال در امنیت کشور هستند، باید بدانند ماجرا‌های سال‌های ۸۸ و ۹۶ تکرار نخواهد شد و اگر بخواهند کوچکترین اقدامی بکنند، به فضل الهی و به پشتوانه مردم بصیر، انقلابی و فهیم قاطعانه اجازه نخواهیم داد امنیت و آرامش جامعه، خدشه‌دار شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها