به روز شده در: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: مجموعا طی مدت هفت روز زمان ثبت نام، نام‌نویسی ۵۴ داوطلب انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان در تهران نهایی و یک پرونده در حال بررسی است.
کد خبر: ۴۵۰۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶ - 09April 2021

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «شکرالله حسن بیگی» رئیس ستاد انتخابات استان تهران پیش از ظهر جمعه در مورد وضعیت ثبت نام داوطلبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان از ۱۳ فروردین تا ۱۹ فروردین ساعت ۱۸ ادامه داشت.

وی افزود: در پی رحلت آیت‌ها امینی، آیت‌ها تسخیری و آیت‌ها بطحائی، سه کرسی از ۱۶ کرسی خبرگان در استان تهران خالی شده که در انتخابات ۲۸ خرداد وضعیت این سه کرسی مشخص می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: در مجموع ۷ روز ثبت نام ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی و قطعی شدند و پرونده یک داوطلب در حال بررسی است که در صورت تکمیل ثبت نام ۵۵ داوطلب نهایی می‌شود.

حسن بیگی سپس گفت: بررسی صلاحیت‌ها و بقیه موارد مرتبط با داوطلبان مجلس خبرگان به عهده شورای نگهبان است و فقط در جلسه‌ای با حضور هیئت نظارت استان تهران در مورد تبلیغات نامزدهای مجلس خبرگان، زمان و نحوه استفاده نامزدها از ظرفیت صدا و سیما برای تبلیغات تصمیم گیری می‌شود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار