به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
در مواضعی خصمانه مطرح شد؛
نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در اظهاراتی خصمانه مدعی شد که شورای امنیت باید نگران حضور جنبش حماس در انتخابات فلسطین باشد.
کد خبر: ۴۵۲۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۹ - 23April 2021

تل آویو: شورای امنیت نگران حضور حماس در انتخابات فلسطین باشد!به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «گیلعاد اردان» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد اظهارات خصمانه‌ای را در خصوص انتخابات ملی فلسطین مطرح کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری شهاب، وی در این خصوص مدعی شد: شورای امنیت سازمان ملل متحد باید نگران حضور جنبش حماس در انتخابات پیش روی فلسطین باشد! از آنجایی که حضور حماس در انتخابات موجب قدرتمندتر شدن آن می‌شود، جامعه جهانی باید نگران این مسأله باشد!

این مقام رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد باید تکلیف خود را روشن کند و صراحتاً اعلام کند که می‌خواهد با حماس یا تشکیلات خودگردان فلسطین تعامل داشته باشد.

از چند هفته پیش تاکنون صهیونیست‌ها سلسله اقدامات خصمانه مختلفی را در اراضی اشغالی ترتیب داده‌اند که همگی حکایت از تلاش بی‌وقفه آن‌ها برای سنگ اندازی در مسیر برگزاری انتخابات ملی فلسطین دارد. از جمله این اقدامات خصمانه می‌توان به بازداشت رهبران حماس به ویژه در کرانه باختری اشاره کرد که به اقدامی روزمره تبدیل شده است.

در همین ارتباط، «طاهر النونو» مشاور رسانه‌ای «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرده است: رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را برای کارشکنی در مسیر برگزاری انتخابات ملی فلسطین به کار بسته است. با این حال، جنبش حماس این توانایی را دارد که صهیونیست‌ها را از تداوم این روند پشیمان کند. در واقع، حماس ابزار‌ها و جایگزین‌هایی در اختیار دارد که به وسیله آن‌ها می‌تواند جلوی دخالت دشمن صهیونیستی در انتخابات را بگیرد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار