به روز شده در: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
دور جدید پویش کتاب‌خوانی «کتاب شارژ» با محوریت کتاب «آن مرد با باران می‌آید» که از ۱۲بهمن ۱۳۹۹ آغاز شده، تا پایان خرداد ادامه دارد.
کد خبر: ۴۵۴۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰ - 03May 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سومین دوره پویش کتاب‌خوانی «کتاب شارژ» با همکاری انتشارات کتابستان معرفت، مرکز رسانه‌ای شیرازه و مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران که از ۱۲بهمن ۱۳۹۹ آغاز و تاریخ پایان آن ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ تعیین شده بود، تا پایان فصل بهار ادامه خواهد داشت.

جوایز نقدی این دوره از پویش مطالعاتی «کتاب شارژ» بیش از ۲۰۰ میلیون ریال است که به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

این دوره از پویش کتاب‌خوانی «کتاب شارژ» با محوریت کتاب «آن مرد با باران می‌آید» به قلم وجیهه سامانی در حال برگزاری است. این کتاب داستان زندگی پرماجرای خانواده‌ای از طبقه متوسط در دوران نهضت اسلامی مردم ایران را روایت می‌کند و وقایع آن در مقطع ۱۷ شهریور تا ۲۶ دی ۱۳۵۷ رخ می‌دهد. راوی و شخصیت اصلی این داستان، بهزاد، نوجوانی ۱۳ ساله است و نویسنده داستانی جذاب و پرکشش را برای مخاطب به نگارش درآورده است.

سومین دوره پویش کتاب‌خوانی «کتاب شارژ» تا پایان خردادماه تمدید شد

سومین دوره پویش کتاب‌خوانی «کتاب شارژ» تا پایان خرداد تمدید شد

این کتاب در سال ۱۳۹۷ در جشنواره شهید اندرزگو تقدیر و در سال ۱۳۹۸ نیز به تقریظ رهبر انقلاب اسلامی مزین شد.

متن تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» به این شرح است:

بسمه تعالی
بسیار خوب و هنرمندانه و پرجاذبه نوشته شده است. تصویری که از ماه‌های آخر مبارزات نشان می‌دهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه جوا‌ن‌ها و نوجوان‌های امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان‌شاءالله.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب می‌توانند عدد سه را به شماره ۵۰۰۰۵۴۶۰ ارسال کرده یا آن را از کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور تهیه کنند.

انتهای پیام/121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار