به روز شده در: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
جوانمرد گفت: امسال برای کمک‌رسانی به خانواده‌های نیازمند، طرح «۳۰ شب، ۳۰ افطاری» را اجرایی می‌کنیم و هرشب ۵۰۰ بسته افطار تهیه و در مناطق مختلف شهر تهران توزیع می‌شود.
کد خبر: ۴۵۴۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱ - 04May 2021

۳۰ شب، ۳۰ افطار جهادی‌ها در تهران

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «طا‌ها جوانمرد» از اعضای گروه جهادی غیاث که در مسجد صاحب‌الزمان (عج) اختیاریه تهران فعال است در گفت‌وگویی اظهار داشت: امسال برای کمک‌رسانی به خانواده‌های نیازمند طرح «۳۰ شب، ۳۰ افطاری» را اجرایی می‌کنیم.

وی افزود: از شب اول ماه رمضان، اجرای این طرح را آغاز کردیم و هرشب ۵۰۰ بسته افطار تهیه و میان خانواده‌های نیازمند در مناطق مختلف شهر توزیع کردیم. این افطاری‌ها هرشب در یک نقطه توزیع شده است.

جوانمرد با بیان اینکه هر روز از ساعت ۱۷ بانوان گروه جهادی در مسجد حاضر می‌شوند و اقلام افطار را بسته‌بندی می‌کنند، گفت: از ساعت ۱۹ نیز این بسته‌های افطار توزیع می‌شود. این بسته‌ها تاکنون مقابل بیمارستان‌های مفید، حضرت علی‌اصغر (ع) و امام خمینی (ع)، پایانه آزادی، پارک وی، پاسداران و ...، میان کارتن‌خواب‌ها و افراد نیازمند سطح شهر توزیع شده است.

این عضو گروه جهادی غیاث تصریح کرد: در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) در مجموع ۱۵۰۰ بسته افطار تهیه و در دروازه غار، هرندی و شهرری توزیع شد.

جوانمرد گفت: هزینه افطار هرشب متفاوت است و برخی از شب‌ها که بسته‌ها ساده است با هزینه ۵ میلیون تومان فراهم می‌شود و گاهی نیز که غذای گرم یا آش و شله‌زرد هم همراه بسته‌هاست، هزینه‌ها بیش‌تر است. تمام هزینه‌ها نیز با کمک مردم تأمین شده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار