به روز شده در: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد؛
سردار حسن‌زاده از تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و اعلام شغل محل‌های جدید توسط چند دستگاه اجرایی خبر داد.
کد خبر: ۴۵۴۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰ - 03May 2021

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصدبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سردار حسن‌زاده با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و اعلام شغل محل‌های جدید توسط چند دستگاه اجرایی اظهار داشت: مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد به منظور بهره‌مندی ایثارگران مشمول بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم از ظرفیت‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی شرکت‌کننده در این آزمون تا روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه تمدید شد.

وی افزود: با توجه به اینکه این فرصت ایجاد شده احتمالاً به‌عنوان آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش مورد نظر مشمولین باشد لذا از کلیه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد تقاضا می‌شود در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام بر اساس رشته تحصیلی و شغل محل‌های تعیین شده از طرف دستگاه‌ها اقدام کنند.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شغل محل‌های جدید وزارت آموزش و پرورش، سازمان جنگل‌ها و بنیاد شهید و امور ایثارگران به شغل محل‌های قبلی اضافه شده است، افزود: مشمولینی که در روز‌های گذشته نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کرده‌اند باید ضمن مراجعه مجدد به سایت سنجش و مشاهده شغل محل‌های جدید در صورت تمایل نسبت به ویرایش شغل محل‌های انتخابی اقدام کنند.

حسن زاده افزود: هر ایثارگر می‌تواند حداکثر سه عنوان شغل محل را متناسب با علاقه‌مندی، رشته تحصیلی، جغرافیای محل زندگی و شرایط احراز آن شغل محل و با در نظر گرفتن بومی بودن یا غیر بومی بودن و اولویت‌های مورد نظر خود انتخاب کند ضمن اینکه هریک از ایثارگران صرفاً در یکی از مقاطع تحصیلی که در شرایط احراز شغل محل‌ها عنوان شده می‌توانند سه شغل محل خود را انتخاب نمایند و انتخاب شغل محل‌ها در مقاطع مختلف و متفاوت از هم امکان‌پذیر نیست.

وی با بیان اینکه سه اولویت انتخابی باید یا در مقطع دیپلم یا کاردانی یا کارشناسی و بالاتر باشد، افزود: به عنوان مثال نمی‌توان یک شغل محل از مقطع دیپلم و شغل محل دوم را از مقطع کاردانی انتخاب کرد.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: هر یک از متقاضیان ثبت نام در این آزمون لازم است قبل از هر گونه اقدام به شروع فرایند ثبت نام و تکمیل فرم‌های مربوطه نسبت به مطالعه دقیق و کامل دفترچه راهنمای آزمون استخدامی یاد شده مبادرت نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به نحوه و چگونگی ثبت نام، تمدید مهلت ثبت نام، اضافه شدن شغل محل‌های جدید دستگاه‌ها، زمان برگزاری آزمون و... صرفاً از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع همگان می‌رسد و از کلیه عزیزان مشمول تقاضا می‌شود اخبار مربوط به این آزمون را فقط از این سایت دنبال کرده و به اخبار غیر رسمی که از کانال‌های اجتماعی و سایر رسانه‌های غیر معتبر منتشر می‌شود توجه نکنند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها