به روز شده در: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
فرمانده سپاه جلفا:
سرهنگ «سلطان‌زاده» گفت: شهید «مطهری» تا آخرین نفس و لحظه شهادت، سلاح قلم را بر زمین نگذاشت و لحظه‌ای سنگر پاسداری از اسلام ناب را ترک نکرد.
کد خبر: ۴۵۴۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲ - 05May 2021

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، سرهنگ پاسدار «محمدرضا سلطان‌زاده» فرمانده سپاه «جلفا»، با بیان اینکه دشمن فکر می‌کرد با شهادت استاد مطهری، جامعه اسلامی ایران را فلج می‌کند، اظهار داشت: مسیری که شهید «مطهری» در روند انقلاب اسلامی ایران طی کرد، وی را خاری در چشم دشمنان کرد؛ به‌همین دلیل گمان کردند با حذف فیزیکی او، حرکت انقلاب متوقف شود؛ اما آثار و اندیشه‌های استاد مطهری همچنان ساری و جاری است.

وی افزود: استاد شهید مرتضی مطهری بزرگ‌مردی از جنس ایمان و اندیشه بود که با وقف عمر پربرکت خویش در راه تحقق آرمان‌ والای امام امت، پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار و تداوم این نظام الهی در تاریخ این مرز و بوم جاودانه شد، معلمی که تا آخرین نفس و لحظه شهادت سلاح قلم را بر زمین نگذاشت و لحظه‌ای سنگر پاسداری از اسلام ناب را ترک نکرد.

سرهنگ سلطان‌زاده یادآور شد: قدم نهادن در مسیر اندیشه مطهر و تولید علم با تکیه بر مبانی اسلام موجب گسترش عدالت و پیشرفت کشور می شود  و یاس و سرخوردگی دشمنان نظام را فراهم می‌آورد.

فرمانده سپاه جلفا تاکید کرد: علامه شهید مطهری در طول عمر خود دفاع از حریم اسلام و مبارزه در راه پیروزی انقلاب اسلامی را سرلوحه سیره خود قرار داد و در راه مبارزه با دشمنان و کج‌اندیشان لحظه‌ای از تفکر الهی و اعتقادی خود کوتاه نیامد و تا آخرین لحظه عمر خویش پشتیبان ولایت فقیه بود و هرگز با دشمنان قسم‌خورده اسلام مصالحه نکرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار