به روز شده در: ۰۴ تير ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۴
استاندار مرکزی تأکید کرد؛
«آقازاده» گفت: بسیج سازندگی استان مرکزی در کنار دستگاه‌های مسئول دیگر همچون کمیته امداد بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی و دهیاری‌ها موجب شده سازندگی و محرومیت‌زدایی در روستاها شتاب تندی داشته باشد و این قابل تقدیر است.
کد خبر: ۴۵۵۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸ - 08May 2021

حضور بسیج سازندگی در مناطق محروم شتاب تندی به محرومیت زدایی داده است

به گزارش دفاع‌پرس از اراک، «سیدعلی آقازاده» استاندار مرکزی به مناسبت فرارسیدن هفدهم اردیبهشت سالروز تأسیس بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بسیج تبلور ارزش های انقلاب و یک نعمت بزرگ در انقلاب اسلامی است که در طول سال ها علاوه بر اینکه تهدیدات را رفع کرده منشأ خدمات زیادی بوده است و امروز همه باید تلاش کنیم تفکر و روحیه بسیجی در سایر عرصه های مدیریتی کشور طنین انداز شود.

وی افزود: بسیج سازندگی یکی از ارکان موفقیت های کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی در توسعه مناطق محروم و کم‌برخوردار است که در طی این سالها منشأ خدمات و برکات زیادی هم برای مردم و هم برای کشور بوده و خوشبختانه بسیج سازندگی یک عملکرد درخشان و قابل قبول دارد.

استاندار مرکزی گفت: از ابتدای تشکیل بسیج سازندگی تا به امروز شاهد یک جهش در خدمت رسانی به مردم و خصوصا جهش در محرومیت زدایی هستیم که بسیجیان جهادگر با عشق و اعتقاد قلبی در صحنه های خدمت رسانی حضور پیدا کرده اند و اقدامات اثرگذار انجام داده اند.

وی بیان کرد: در طول ۴۲ سال گذشته هر مأموریتی که به بسیج سازندگی و جهادگران بسیجی واگذار شده آن را با موفقیت انجام داده اند و خوشبختانه بسیج سازندگی همچون تفکر و روحیه بسیجی مملو از درخشندگی ها و افتخارات زیاد است که بسیجیان با حضور در صحنه های خدمت رسانی حماسه های ماندگاری از خدمت رسانی خلق کرده اند.

آقازاده ادامه داد: حضور فعال در روستاهای دورافتاده و رفع محرومیت آنها که از امکانات اولیه کاملاً بی بهره بودند از مهمترین شاخصه‌های بسیج سازندگی در استان مرکزی است که خدمات بسیار گسترده ای به مردم ارائه داده است.

وی اضافه کرد: بسیج سازندگی استان مرکزی در کنار دستگاه های مسئول دیگر همچون کمیته امداد حضرت امام (ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، جهاد کشاورزی و دهیاری ها موجب شده سازندگی و محرومیت‌زدایی در روستاها شتاب تندی داشته باشد و این قابل تقدیر است.

استاندار مرکزی با بیان اینکه بسیج سازندگی در هرکجا که خلأ وجود داشته و دستگاه های اجرایی به هر دلیلی نتوانسته اند در آنجا حضور پیدا کنند با قوت و اقتدار حضور پیدا کرده است، گفت: بسیج سازندگی با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی بسیار خوبی که در اختیار دارد، تلاش های خوبی در آن مناطق انجام می دهند.

وی با تأکید بر اینکه بسیج سازندگی استان مرکزی طی سال های گذشته با حضور در مناطق زلزله زده و سیل زده اقدامات بسیار قابل توجهی انجام داده است، افزود: بسیج سازندگی در همه حوادثی که متأسفانه در طی سال های گذشته شاهد آن بودیم، همواره در خدمت‌رسانی به مردم حادثه‌دیده پیشگام و پیشتاز بوده و موفق عمل کرده است.

آقازاده ادامه داد: همچنین عملکرد بسیج سازندگی در ساخت و ترمیم واحدهای مسکونی در روستاها موفق بوده و در مدت شیوع بیماری کرونا، بسیج سازندگی با اقدامات مختلفی که انجام داده بسیاری از تهدیدات را رفع کرده و این مجاهدت ها بخشی از کارنامه درخشان بسیج سازندگی است.

وی خاطرنشان کرد: اینجانب سالروز تأسیس بسیج سازندگی را به همه بسیجیان و جهادگران ایران اسلامی و خصوصا بسیجیان خدوم استان مرکزی تبریک می گویم و از زحمات و خدمات شبانه روزی این عزیزان قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار