به روز شده در: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
انگشتر رهبر معظم انقلاب اسلامی اهدایی راحله امینیان به برنامه «مردم ماه»؛ که با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و پایگاه اطلاع‌رسانی عقیق تهیه شده بود، اسباب آزادی زندانیان شد.
کد خبر: ۴۵۶۲۵۴
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹ - 14May 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، در آخرین قسمت از مجموعه برنامه «مردم ماه»؛ که با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و پایگاه اطلاع‌رسانی عقیق تهیه شد، سرنوشت انگشتر متبرک رهبر معظم انقلاب اسلامی که راحله امنیان مجری رسانه ملی به مجموعه عقیق اهدا کرد و قرار بود تا صرف آزادسازی زندانیان شود، مشخص و به فردی که بالاترین مبلغ پیشنهادی را در جهت آزادسازی زندانیان اعلام کرد، اهدا شد.

از زمان اعلام فراخوان برای پویش آزادسازی زندانیان به واسطه انگشتر متبرک رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیشنهادات بسیاری به مجموعه عقیق رسید و نهایتاً این انگشتر به مجموعه بیمه تجارت نو که پیشنهاد ۱۱۰ میلیون تومانی را ارئه داده بود، اهدا شد.

در آخرین قسمت از ویژه برنامه مردم ماه، راحله امینیان که این انگشتر را برای استفاده در امور خیر به مجموعه عقیق اهدا کرد، اظهار داشت: این هدیه، بزرگ‌ترین هدیه زندگی من بود اما بسیار خوشحالم که در این راه استفاده شد و حتی ذره‌ای از کاری که کردم پشیمان نیستم.

وی در ادامه افزود: از روزی که مهمان برنامه مردم ماه و مجموعه عقیق شدم تا امروز اتفاقات بسیار خوشایندی برای من رخ داده و حتی یک نگین شرف الشمس و چفیه متبرک رهبر معظم انقلاب اسلامی با واسطه‌های مختلف به دستم رسیده است.

در برنامه پایانی مردم ماه، این انگشتر متبرک به ابراهیم غلامی نماینده مجموعه بیمه تجارت نو اهدا شد. همچنین در این برنامه چک به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان تحویل مجموعه عقیق شد که این مبلغ به آزادسازی زندانیان اختصاص پیدا کرد و گزارش آن به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.

به گفته ابراهیم غلامی در برنامه مردم ماه، این انگشتر به مجموعه موزه آستان قدس رضوی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها