به روز شده در: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش جمهوی اسلامی ایران گفت: صهیونیست‌ها که زمانی رویای تسلط بر منطقه را در سر می‌پروراندند امروز در نبرد با نیرو‌های مقاومت، مستأصل و زمین‌گیر شده‌اند و رویای نیل تا فرات به کابوس حفظ پادگان تروریستی اسرائیل تنزل یافته است.
کد خبر: ۴۵۶۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰ - 16May 2021

رویای نیل تا فرات صهیونیست‌ها به کابوس حفظ پادگان تروریستی اسرائیل تنزل یافته استبه گزارش گروه دفاعی و امنیتی دفاع‌پرس، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوی اسلامی ایران در جمع فرماندهان و مسئولان مرکز آموزش‌های پشتیبانی شهید سرلشکر فیض الله امانی نیروی زمینی گفت: ما در تحقق وعده‌های الهی کوچکترین تردیدی نداریم و می‌دانیم که حق بر باطل و ظلم و ظالم پیروز خواهد شد و ظالم و باطل نابود خواهند شد.

وی ادامه داد: روزی که رهبر روشن ضمیر ما وعده دادند که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، خیلی‌ها شاید رسیدن روزی مثل امروز را با این سرعت تصور نمی‌کردند. صهیونیست‌ها که زمانی رؤیای تسلط بر منطقه را در سر می‌پروراندند امروز در نبرد با نیرو‌های مقاومت، مستأصل و زمین‌گیر شده‌اند و رویای نیل تا فرات به کابوس حفظ پادگان تروریستی اسرائیل تنزل یافته است.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: نبرد «سیف القدس» نشانگر آزادی قریب الوقوع قدس شریف است. البته خائنان و سازشکاران منطقه بدانند که خون کودکان غزه، سازشکاران معامله قرن را غرق خواهد کرد و ما استمرار جنایات رژیم صهیونیستی را نتیجه تعلل و خیانت سازشکاران معامله قرن می‌دانیم.

سرلشکر موسوی در ادامه مرکز آموزش پشتیبانی نیروی زمینی را یکی از مراکز مهم ارتش خواند و بر نقش این مرکز در تربیت و آموزش افسران، درجه داران و کارمندان در جهت تحکیم ارتش معنویت محور و سازمان یادگیرنده تأکید کرد.

فرمانده کل ارتش همچنین در ادامه مبارزه با ناامیدسازی که از ترفند‌های دشمنان است را از وظایف اصلی همگان برشمرد و با استناد به آیات شریفه قرآن کریم، امید به آینده بهتر را متکی به مبانی و آموزه‌های دینی و شواهد و قرائن موجود دانست.

وی همچنین بر نقش فرماندهان و استادان در تربیت و آموزش جوانان آگاه و بصیر برای پیمودن موفق گام دوم انقلاب تاکید کرد.

امیر سرلشکر موسوی در ادامه انضباط، سلسله مراتب و سلامت کارکنان را از ارزش‌های شناخته شده ارتش معرفی و بر حفظ و اشاعه آن تأکید کرد.

وی در پایان بر نقش بسیار مهم خانواده‌ها و ممتاز و شایسته بودن آن‌ها و توجه بیش از پیش همگان به موضوع خانواده‌ها سفارش کرد.

انتهای پیام/ ۳۵۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها