به روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح سرلشکر شهید حجازی را الگویی شایسته برای نسل جوان جامعه به‌ویژه در نیرو‌های مسلح دانست و گفت: آثار و برکات وجودی سردار حجازی برای همیشه در اذهان رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت باقی خواهد ماند.
کد خبر: ۴۵۹۸۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷ - 01June 2021

آثار و برکات وجودی سرلشکر شهید حجازی در جبهه مقاومت ماندگار استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در منزل سردار شهید «سید محمد حجازی»، با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرلشکر باقری در این دیدار با اشاره به نقش‌آفرینی‌ها و خدمات صادقانه و مؤثر شهید حجازی طی دوران مختلف در لباس پاسداری، اظهار داشت: شهید حجازی در مسئولیت‌های مختلفی که بر عهده داشتند چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن و حتی در زمانی که در لبنان حضور داشتند، همواره تأثیرگذار بودند.

وی افزود: یک ماه پس از آغاز جنگ تحمیلی، برای اولین بار شهید حجازی را در پادگان گلف اهواز ملاقات کردیم؛ آن زمان رزمندگان اعزامی از اقصی‌نقاط کشور به جبهه‌های جنوب، در این پادگان حضور پیدا می‌کردند و شهید حجازی هر ۱۵ دقیقه برای هزاران رزمنده‌ای که به آنجا می‌آمدند، سخنرانی می‌کردند و آن‌ها را نسبت به وضعیت جبهه‌ها توجیه و سپس سازماندهی می‌کردند و به یگان‌ها و خطوط دفاعی کشور در جبهه گسیل می‌داشتند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح سرلشکر شهید حجازی را مجاهد فی سبیل‌الله و الگویی شایسته برای نسل جوان جامعه به‌ویژه در نیرو‌های مسلح و مدافعان انقلاب و میهن اسلامی توصیف و خاطرنشان کرد: آثار و برکات وجودی سردار حجازی برای همیشه در اذهان رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت منطقه باقی خواهد ماند و تاریخ از او و سردار دل‌ها شهید «حاج قاسم سلیمانی» همواره به نیکی و با احترام یاد خواهد کرد.

در این دیدار که با حضور سردار سرتیپ پاسدار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح صورت گرفت، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح حکم سرلشکری شهید حجازی را تقدیم خانواده این شهید کرد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار