به روز شده در: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۰
روحانی:
رئیس جمهور گفت: مردم نباید به تبلیغات غلط و دشمن شادکن نسبت به کشور اعتنا کنند. متاسفانه این‌روز‌ها تبلیغات ناروا و غلط بیشتر شنیده می‌شود.
کد خبر: ۴۶۰۲۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶ - 03June 2021

مردم نباید به تبلیغات غلط و دشمن شادکن نسبت به کشور اعتنا کنندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم افتتاح طرح‌های ملی وزارت جهاد کشاورزی اظهار داشت: این مهم است که در یک روز بیش از یک هزار و ۶۰۰ طرح گلخانه‌ای را افتتاح می‌کنیم و مردم ما شاهد هستند که بخش کشاورزی مثل سایر بخش‌ها در حال جهش تولید است و مردم نباید به تبلیغات غلط و دشمن شادکن نسبت به کشور اعتنا کنند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه این‌روز‌ها تبلیغات ناروا و غلط بیشتر شنیده می‌شود، اظهار داشت: مردم باید به آمار و ارقام استان خود و سراسر کشور توجه کنند و بعد هم بدانند همه این‌ها در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی بوجود آمده و در سایه تلاش و ایثار همه مردم و مدیران عزیز بوده است.

روحانی تصریح کرد: تا روز عید غدیر خم این افتتاح‌های پنجشنبه‌ها را ادامه می‌دهیم. ما با افتتاح‌های پنجشنبه‌ها خواستیم به بدخواهان و دشمنان بفهمانیم مدیران کشور در زمان تحریم با تلاش خود طرح‌ها را به ثمر می‌رسانند.

رئیس جمهور بیان داشت: امروز ۱۳ خرداد در واقع روز رحلت امام است، چون شب ۱۴ خرداد این اتفاق افتاد. امام شیوه ویژه‌ای برای اداره کشور داشت و معمولا دستور کم می‌داد، اما در عین حال اندیشه ملی و دینی او برای مردم به طور مرتب پخش می‌شد و این اندیشه باعث می‌شد راه جدیدی برای مدیران باز شود و امام با اندیشه‌های خود باور را در مردم ایجاد می‌کرد.

وی ادامه داد: اقتصاد و کشاورزی با دستور انجام نمی‌شود و این‌ها تحقیقات و فعالیت‌های دانش بنیان می‌خواهد. امروز همه چیز باید بر مبنای علم و دانش باشد. علم و دانش برنامه و باور را برای ما می‌سازد. امام باور‌ها را افزایش می‌داد و با علم و اندیشه جدیدش گره‌ها را می‌گشود و پیورانش این راه را می‌پیمودند.

روحانی افزود: ۱۵ خرداد این است که اسلحه و زور در برابر اندیشه پیروز نمی‌شود. هیچگاه تفنگ، فشار و زندان نمی‌تـ‌واند راهگشا باشد و جلوی مسیر عقل، خرد و اندیشه را بگیرد.

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت خاک و آب در کشور گفت: ما باید مراقب خاک‌خودمان باشیم باید خاک را درست حفظ کرد. زمین شور را با زهکشی شیرین می‌کنیم. در مساله احیای زمین کار بزرگی در دولت یازدهم و دوازدهم انجام شد و حدود ۶۰۰ هزار هکتار زمین را در کشور احیا کردیم.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها