به روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند:
سرهنگ مختاری گفت: برای روی کار آمدن دولت مومن، انقلابی، معتقد به تحول و عدالت‌خواه نیازمند مشارکت حداکثری در انتخابات هستیم.
کد خبر: ۴۶۱۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶ - 09June 2021

به گزارش دفاع‌پرس از همدان، سرهنگ «علی مختاری» فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، در نشست بصیرتی سیاسی در جمع مردم روستای توانه اظهار داشت: راهکار عبور از مشکلات کنونی کشور طبق فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، نشان دادن وحدت خود در برابر دشمنان با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی و برگزاری انتخاباتی پرشور است.

وی با تاکید بر اثرات مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات افزود: برای روی کار آمدن دولت مومن، انقلابی معتقد به تحول، عدالت‌خواه، فسادستیز، معتقد به جوان‌ها، باورمند به ملت و آشنا به درد مردم و مستضعفان نیازمند مشارکت حداکثری در انتخابات هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با تاکید بر اینکه دشمن در صدد القای ناامیدی با حربه مشکلات معیشتی است، تا با این شیوه بتواند ناامنی و آسیب‌ها را به کشورمان نفوذ دهد، تصریح کرد: دشمن باید این را بداند که مردم دست از انقلاب، آرمان‌های آن و یاری مجاهدان واقعی برنمی‌دارند.

مختاری وظیفه مهم دعوت به مشارکت در انتخابات را وظیفه تک تک مردم جامعه عنوان کرد و گفت: موقعیت خطیر امروز وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند و ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی در پایان یادآور شد: هم‌اینک نه‌تنها ایران بلکه رزمندگان مقاومت با الگوگیری از روحیه جهادی ملت مقاوم ایران اسلامی به این انقلاب، پوزه رژیم صهیونیستی، آمریکا، عربستان و نوکران آمریکا را به زمین مالیدند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار