به روز شده در: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت دکتر ایمان قربانی مدیرکل روابط عمومی فرمانداری تهران بزرگ با حضور در شبکه سلامت از عوامل سریال آموزنده منم دوستت دارم که تا کنون بیش از ۷۰ قسمت آن از شبکه سلامت پخش شده است تقدیر کرد
کد خبر: ۴۶۱۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵ - 08June 2021

تقدیر فرمانداری تهران بزرگ از عوامل سریال «منم دوستت دارم» شبکه سلامتبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، محمد مهدی قاسمی رئیس شبکه سلامت در مراسم تقدیر از عوامل سریال «منم دوستت دارم» اظهار داشت: با ساخت مستند، مسابقه، سریال‌های نمایشی طنز در شبکه سلامت مخاطب این شبکه به صورت چشمگیری افزایش یافته است به طوری که نرخ رشد مخاطبین شبکه سلامت از بسیاری از شبکه‌های صدا و سیما پیشی گرفت.

وی افزود: پخش فیلم‌های سینمایی، موشن گرافی انیمیشن، مستند‌های خارجی و داخلی و سریال در چهار حوزه سلامت جسم، روان، اجتماعی و معنوی و حتی تغییرات اساسی دکوراسیون برنامه‌ها، رویکرد مخاطبین‌به این شبکه تخصصی افزایش یافت.

رئیس شورای سیاست گذاری سلامت صدا وسیما اظهار داشت: ساخت سریال‌های نمایشی با زمان بسیار کوتاه حدود پنج دقیقه از جمله کار‌های بسیار مشکل در رسانه است. شبکه سلامت بعد از ساخت سریال «سوریخ» سریال طنز اجتماعی «منم دوستت دارم» را ساخت و در این سریال بسیاری از موضوعات روانشاسی خانواده با زبان ساده به نمایش گذاشته شد.

قاسمی در ادامه افزود که بخش دوم این سریال نیز ساخته خواهد شد.

قربانی، مدیرکل روابط عمومی فرمانداری استان تهران نیز در این مراسم اظهار داشت: این سریال توانست بسیاری از مسائل خانواده بخصوص مسائلی در حوزه بانوان را که مغفول مانده بود را به زبان ساده نمایش به تصویر بکشد وبسیاری از مسائل و رفتار‌هایی که در زندگی مردم تابو بود را بشکند.

سریال طنز منم دوستت دارم مهارت‌های لازم را برای ایجاد روابط گرم و صمیمی خانوادگی به نمایش می‌گذارد، در این سریال بیشتر به موضوعات روانشناسی، اجتماعی، فرزندآوری، بلوغ نوجوان، احترام به بزرگتر‌ها، فرزند پروری، ابراز دوستی، توجه به رویا‌های کودکان، روابط اجتماعی خانواده و... به زبان ساده می‌پردازد.

همچنین در این مراسم از مجموعه بهار ارتباط گستر و سامانه ستاره پانصد به عنوان حامی مالی و معنوی این سریال با حضور برخی از مدیران این مجموعه تقدیر شد.

مهران رسام تهیه کننده مجموعه، از کیفیت بخشی این سریال با حمایت اسپانسر آن تشکر کرد. عوامل این سریال ۹۰ قسمتی با حضور تهیه کننده مهران رسام، کارگردان مجید پرکار، جانشین تهیه کننده سید مهدی قائم مقام و دکتر پورحسین به عنوان مشاور محتوایی طرح ساخته شده است.

همچنین نگار عابدی، مسعودفروتن، امیرحسین صدیق، عرفان برزین و ترنم کاظمی بازیگران این سریال هستند این سریال پنج تا هفت دقیقه‌ای هر روز ساعت دو و ۵۰ دقیقه و پنج و ۵۵ دقیقه، ۱۱:۴۵ و ۱۹:۵۰ از شبکه سلامت پخش می‌شود.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار