به روز شده در: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ مدیرکل اطلاعات استان خراسان رضوی:
حجت‌الاسلام صفدری گفت: دشمن از مسیر تحریم، اقدام نظامی، فشار منطقه‌ای و فضاسازی سیاسی نتوانست ایران را مهار کند؛ بر همین اساس ایجاد شکاف بین قوای حاکمیتی و مردم را به‌عنوان تنها راه رخنه در کشور دنبال می‌کند.
کد خبر: ۴۶۱۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۴ - 09June 2021

به گزارش دفاع‌‌پرس از مشهد، حجت‌الاسلام صفدری مدیرکل اطلاعات استان خراسان رضوی در دیدار مدیران آموزش و پرورش استان با بیان اینکه کار همه انبیا تبلیغ بود و هیچ پیامبری برای کاری غیر از تبلیغ حق نیامده، اظهار داشت: همان طور که شغل معلمی نیز کار انبیا است، شما هم دعوت به حق می‌کنید و علم می‌آموزید.

مشاور وزیر اطلاعات افزود: در حال حاضر دنیا براساس تبلیغات و عملیات روانی مبتنی بر جهل و اغوا اداره می‌شود گفت: امروز آمریکایی‌ها، دژخیم‌ترین حکومت دنیا را به عنوان حاکمیتی انسانی و طرفدار حقوق بشر معرفی می‌کنند و می‌گویند رژیم صهیونیستی حق دارد که در دفاع از خودش ۷۶ کودک و طفل شیرخوار را از بین ببرد! این در حالی است که اگر به چند کودک در گوشه‌ای دیگر از دنیا اهانت انجام شود، همه رسانه‌های تبلیغاتی آمریکا برای آن فضاسازی می‌کنند.

وی با بیان این که آمریکایی‌ها با استناد به جهل مردم دنیا، تحریم‌های ضدایرانی و مقابله با مبادلات مالی ایران را مشروع جلوه می‌دهند، گفت: وزیر خارجه آمریکا می‌گوید حتی اگر تحریم‌های ایران را برداریم صد‌ها نفر از مسئولان ایرانی همچنان در تحریم هستند و این مسئله به گونه‌ای مطرح می‌شود که برخی باور می‌کنند ایران مستحق تحریم است!

مدیر کل اطلاعات تصریح کرد: در این ۴۲ سال هیچ روزی نیست که آمریکا، عربستان و اسرائیل علیه ما توطئه نکنند، این توطئه‌ها اگر یک روز به پیکر هر کشور دیگر در منطقه فرود می‌آمد تاکنون فرو می‌پاشید. ما اگر هیچ کاری در دنیا نکرده باشیم، فقط به خاطر توانائی برای پشت سر گذاشتن توطئه و تحریم آمریکا قویترین کشور دنیا هستیم.

این مقام امنیتی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره به این که برخی در داخل حرف‌های آمریکایی‌ها را تکرار می‌کنند، افزود: برخی در داخل جامعه ما متاثر از رفتار و تبلیغات خارج از کشور، درصدد ناامید کردن مردم از جمهوری اسلامی هستند و در تلاش هستند بگویند این نظام ناکارآمد، غیر مردمی و خودکامه است.

وی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی، کشوری توانمند، مردمی و با پشتوانه رای بالای مردم است، افزود: عده‌ای دائماً علیه انتخابات تبلیغ می‌کنند در حالی که ایران کشور دموکراسی است و رای مردم در آن تعیین کننده است.

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی با اشاره به پیشرفت‌های جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف گفت: ایران در تمامی حوزه‌ها از جمله تولید واکسن کرونا، موشک و ماهواره توانسته موفقیت‌های چشمگیری داشته باشد. امروز جمهوری اسلامی ایران جزو چند کشوری می‌باشد که واکسن کرونا را تولید کرده است.

وی تصریح کرد: مشکلاتی از جمله تحریم‌ها، سوءمدیریت و فساد در کشور وجود دارد، اما با آن‌ها قاطعانه برخورد می‌شود.

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی تأکید کرد: دشمن از مسیر تحریم، اقدام نظامی، فشار منطقه‌ای و فضاسازی سیاسی نتوانست ایران را مهار کند، لذا تنها راه رخنه در کشور، ایجاد شکاف بین قوای حاکمیتی و مردم می‌داند و اگر مردم را از حاکمیت جدا کردند، هم مردم را اغفال می‌کنند و هم دست نشانده‌ها را در کشور حاکم خواهند نمود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار