به روز شده در: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۲
عضو کمیسیون امنیت ملی:
عباس مقتدایی گفت: لغو کامل تحریم‌ها معیار و ملاک ما برای مذاکره است و تا همه تحریم‌ها کان لم یکن نشوند و البته پس از آن راستی آزمایی هم صورت نگیرد به تعهدات خود بازنخواهیم گشت.
کد خبر: ۴۶۲۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹ - 15June 2021

لغو کامل تحریم‌ها معیار و ملاک ایران برای مذاکره است

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «عباس مقتدایی» عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی به فرسایشی شدن مذاکرات و متضرر شدن کشورمان در این رابطه اشاره کرد و اظهار داشت: پیام انتخاب آتی ایران این خواهد بود که کشورمان آنقدر توانمندی دارد که بتواند از حقوق خود دفاع کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس افزود: با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران روند جدیت ما برای تأمین منافع ملی شدت خواهد گرفت و همانگونه که مجلس شورای اسلامی در روز‌های نخست، قانون اقدام راهبردی را به تصویب رساند تا در مقابل زیاده‌ خواهی‌های غرب ایستادگی کنیم، دولت بعدی ایران هم تا تحقق کامل خواسته‌های کشورمان هیچ گونه اغماضی را انجام نخواهد داد.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: اکنون وقت آن رسیده است که پاسخ بدعهدی‌های آمریکا را با اتکا به درون کشور بدهیم؛ ضمناً در آخرین جلسه‌ای که با آقای عراقچی در کمیسیون امنیت ملی داشتیم هم بر این نکته تأکید کردیم که لغو کامل تحریم‌ها معیار و ملاک ما برای مذاکره است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: اولویت تأمین منافع ملت ایران است که باید در نظر گرفته شود و اگر منافع ما در بالاترین سطح تأمین نشود عجله‌ای برای اینکه اقداماتی را انجام بدهیم که در نهایت ملت ایران متضرر شوند، نخواهیم داشت.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طرف‌های غربی به این جمع‌بندی رسیدند که نمی‌توانند مانند گذشته در پشت نقاب فریب کاری و یا عهد‌های بدون پشتوانه پنهان شوند.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها