به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
همسران ۳۳۶ شهید مدافع حرم و امنیت در بیانیه‌ای از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.
کد خبر: ۴۶۲۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰ - 15June 2021

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و شورای شهر ۳۳۶ تن از همسران شهدای مدافع حرم و امنیت بیانیه‌ای را خصوص انتخابات صادر و از ملت ایران برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

«انقلاب برومند اسلامی در طول حیات طیبه خود، فراز و نشیب‌های فراوانی را تجربه کرده است و در همه حال انتخابات همچون شب قدری برای انقلاب بوده است. در برهه کنونی نیز در شرایط بسیار حساسی در دنیا قرار داریم. تقدیرمان در دستانمان است.‌ای مردم عزیز، غیور و شهید پرور ایران، اگر همسران ما به عنوان مدافعان حرم و امنیت، با اهدای حیات و جان خود، دشمنان غدار را پشت مرز‌ها زمین گیرو امنیت را در کشور تأمین کردند؛ قطعأ حضور پرشور شما در پای صندوق رای و شرکت در انتخابات، تأثیر پررنگ‌تر و بیشتری در تولید امنیت پایدار و اقتدار برای کشور و مرز‌های میهن عزیزمان خواهد داشت.

امروز همه دوستان و دشمنان این انقلاب چشمشان به انتخابات است. قطعا حضور کم رنگ ما دشمنان را برای ضربه زدن به تک تک آحاد ملت و تحریم‌های گسترده‌تر حریص می‌کند. ملت هوشمند ایران، شرکت در انتخابات، دفاع از حرم است، دفاع از حرم جمهوری اسلامی. هنوز داغ شهادت مرد میدان، سردار شهید حاج قام سلیمانی در دل‌ها زنده است. وصیتش یادمان است: «جمهوری اسلامی حرم است.»

حالا زمان عمل به وصیت اوست زمان دفاع از این حرم رسیده. این بار نه با جانفشانی و خون، بلکه با حضور پای صندوق‌های رأی، قطعا اگر شهدای ما هم امروز حضور داشتند، با وجود همه فشار‌های اقتصادی و بین المللی، دفاع از جمهوری اسلامی را بر هر چیزی مقدم می‌شمردند. نگاه هزاران شهید به حضور پرشور و انتخاب درست آحاد ملت است و قطعا این انتخابات در امتداد خون شهداست. ان شالله همه با هم روز ۲۸ خرداد ماه ۱۶۰۰ حماسه‌ای دیگر رقم خواهیم زد.»

دعوت ۳۳۶ همسر شهید مدافع حرم و امنیت برای شرکت مردم در انتخابات

انتهای پیام/ ۱۴۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار