به روز شده در: ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ بیانیه نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:
آیت‌الله «توکل» با صدور بیانیه‌ای، حضور مردم کشور در پای صندوق‌های رأی را نشانه عمق عشق و دلبستگی آنان به اسلام و نظام اسلامی دانست.
کد خبر: ۴۶۳۰۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۶ - 20June 2021

حضور مردم در انتخابات نشانه دلبستگی به اسلام و نظام اسلامی استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، آیت الله «سید رحیم توکل» نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای، حضور مردم کشور در پای صندوق‌های رأی را نشانه عمق عشق و دلبستگی آنان به اسلام و نظام اسلامی دانست و اظهار داشت: علی‌رغم همه موانع و بنگاه‌های سخن پراکنی خارجی و برخی موانع داخلی در دلسرد کردن مردم و تلاش برای عدم شرکت مردم، باز هم ایرانیان در پرتو مسئولیت پذیری و زمان‌شناسی، با حضور خود موجب شگفتی جهانیان شدند.

آیت الله توکل، خدمت به مردم وفادار و متدین ایران را توفیق رحمانی توصیف کرد و افزود: مسئولان به ویژه رئیس جمهور منتخب باید شاکر نعمت خدمت به عموم مردم باشند و در این عمل صالح شب و روز نشناسند و خدمت را عبادت و اطاعت خداوند سبحان بدانند.

استاد خارج فقه با تبریک انتخاب حجت الاسلام رئیسی، برنده اصلی انتخابات را مردم سرافراز ایران دانست و اظهار کرد: با انتخاب این شخصیت برجسته، فصل جدید خدمت‌رسانی خالصانه و رشد و تعالی بیش از پیش کشور فرا رسیده و امید می‌رود ایران اسلامی در پرتو وحدت و همدلی همه مردم به خصوص جریان‌های سیاسی در آینده نزدیک الگویی برای همه کشور‌ها و ملت‌ها شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، انسجام و هم‌افزایی بین قوا و سران سه قوه را از ضروریات خدمت هماهنگ به مردم ذکر کرد و خواستار تداوم روحیه مقاومت در سطح ملی برای حل مشکلات و جبران مافات شد.

آیت‌الله توکل اضافه کرد: رستگاری مسئولان در گرو تبعیت‌شان از رهبر معظم انقلاب است و رئیس‌جمهور باید همواره با نظارت دقیق بر فعالیت وزرا، ارتقاء جایگاه کشور بر پایه توانمندی‌های داخل و ظرفیت‌های دیپلماسی اقتصادی را همواره مورد اهتمام خویش قرار دهد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها