به روز شده در: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۹
فرهنگسرای خانواده در آستانه عید قربان برگزار می‌کند؛
فرهنگسرای خانواده در آستانه عید سعید قربان و در شرایط کرونایی کشور به‌منظور کمک به نیازمندان در راستای سنت زیبای کمک مومنانه برنامه «نذر قربانی» را فردا برگزار می‌کند.
کد خبر: ۴۶۷۷۵۸
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶ - 20July 2021

نذر قربانی و سنت کمک مومنانهبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، فرهنگسرای خانواده در آستانه عید سعید قربان و در شرایط کرونایی کشور به‌منظور کمک به نیازمندان در راستای سنت زیبای کمک مومنانه برنامه «نذر قربانی» را چهارشنبه ۳۰ تیر برگزار می‌کند.

این برنامه در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر به وجود آمدن رزمایشی برای کمک همدلانه به نیازمندان و افرادی که به علت شیوع کرونا دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده‌اند، در آستانه عید سعید قربان با هدف تکریم و کمک به اقشار آسیب‌پذیر در مواجهه با کرونا و ترویج انفاق، بخشش و نوع‌دوستی در منطقه محروم پلایین توسط کانون خیرین شفق با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

نیکوکاران و خیرین برای شرکت در کار نیک و خداپسندانه «نذر قربانی» می‌توانند نذر‌های خود را به شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۲۰۶۷۲۲۱۷۷ به نام شهین السادات سیدمدلل کار واریز کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۵۵۴۰۱۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار