به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۹
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از ساخت برنامه تلویزیونی «نذر ماندگار» ویژه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به مناسبت ماه محرم خبر داد.
کد خبر: ۴۷۰۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲ - 04August 2021

ساخت برنامه تلویزیونی «نذر ماندگار» به مناسبت ماه محرمبه گزارش دفاع‌پرس از یزد به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان یزد «سید مسعود عظیمی» مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از ساخت برنامه تلویزیونی «نذر ماندگار» ویژه برنامه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و پخش آن از شبکه استانی یزد از یکم تا سیزدهم محرم با مشارکت شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد خبرداد.

عظیمی در خصوص نحوه اجرای این برنامه گفت: نذر ماندگار ویژه برنامه‌ای است که به همت ستاد دیه استان و با همکاری شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد در دست ساخت بوده و در آن به موضوع فرهنگ سازی در زمینه گذشت و جذب کمک خیرین توسط هیئت‌ها و مردم دار العباده برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد پرداخته که این برنامه در ۲ نوبت صبح و شب و در مجموع تعداد ۲۶ برنامه ۲۰ دقیقه‌ای از شبکه استانی یزد پخش خواهد شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سازمان تبلیغات اسلامی استان و شورای هیئت‌های مذهبی استان و شهرستان به دلیل همکاری و هماهنگی با هیئت‌های عزاداری جهت حضور در این برنامه و مشارکت در زمینه آزادی سازی زندانیان جرائم غیر عمد گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در هر برنامه یکی از مداحان و پیرغلامان هیئت در برنامه حضور یافته و با آن‌ها در خصوص فرهنگ گذشت و کمک به زندانیان جرائم غیر عمد گفتگو میگردد و مبالغ اهدایی هر هیئت در این برنامه به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

این مقام مسئول ضمن تقدیر و تشکر حمایت‌های سازمان صدا وسیما مرکز استان یزد در راستای پخش این برنامه گفت: با همکاری هنرمندان، مداحان و چهره‌های برجسته استانی تعدادی تیزر و ویدیو ساخته شده که درنوبت‌های مختلف از صدا و سیمای مرکز استان یزد پخش خواهد شد.

سید مسعود عظیمی گفت: پویش هر هیئت آزادی یک زندانی پویشی است که در این برنامه به آن پرداخته خواهد شد و در زمان پخش این برنامه از تلویزیون شماره حساب‌های این ستاد به صورت زیرنویس و توسط مجری برنامه اعلام خواهد شد تا مردم بتوانند مبالغ مورد نظر خود را در راستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به این ستاد اهدا کنند.

اجرای این برنامه تلویزیونی برعهده مجری توانمند استان عباس گلرسان بوده و مردم میتوانند تمام نذورات و مبالغ اهدایی خود در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را به شماره حساب‌های ستاد دیه استان واریز کنند.

انتهای پیام /

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار