به روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۶
تلویزیون رژیم صهیونیستی ادعا کرد؛
تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم از طریق مصر به حماس پیام داده به شلیک راکت پاسخ می‌دهد و در اجرای عملیات نظامی علیه نوار غزه تردید نخواهد کرد.
کد خبر: ۴۷۷۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰ - 14September 2021

تل‌آویو از طریق مصر به حماس هشدار دادبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد، مصر پیامی تهدیدآمیز از تل‌آویو برای حماس برده است.

رژیم صهیونیستی در این پیام مدعی شده، به شلیک راکت از نوار غزه با قدرت پاسخ خواهد داد و در اجرای عملیات نظامی علیه نوار غزه تردید نخواهد کرد.

بر اساس این گزارش، قرار است هیأتی از سازمان اطلاعات مصر طی روز‌های آینده وارد غزه شوند تا مطمئن شوند که امور از کنترل خارج نخواهد شد.

رژیم صهیونیستی مدعی شده، حماس جبهه دیگری در کرانه باختری باز کرده و جوانان فلسطینی در این منطقه را به سمت اجرای عملیات مقاومتی سوق می‌دهد.

تل‌آویو همچنین جهاد اسلامی را به متشنج کردن اوضاع در کرانه باختری و نوار غزه از طریق راکت‌پراکنی طی روز‌های گذشته متهم کرده است.

در همین ارتباط، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از احتمال شعله‌ور شدن آتش خشم فلسطینیان در پی تنش‌زایی‌های اخیر، مدعی شد برای هرگونه تقابل در قدس اشغالی، کرانه باختری و غزه آماده می‌شوند.

تنش‌های اخیر در غزه و کرانه باختری پس از فرار شش اسیر فلسطینی از زندان «جلبوع» شدت گرفته است. تا کنون چهار نفر از این اسرای فراری توسط صهیونیست‌ها مجددا بازداشت شدند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار