به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
امیرعبداللهیان:
وزیر امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه با عزم قاطع به وظیفه ذاتی خود در پیگیری حقوقی، سیاسی و بین‌المللی ترور سردار شهید سلیمانی عمل خواهد کرد.
کد خبر: ۴۷۷۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹ - 15September 2021

وزارت خارجه با عزم قاطع پرونده ترور سردار سلیمانی را پیگیری می‌کندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حسین امیرعبداللهیان روز گذشته میزبان جلسه‌کمیته ویژه پیگیری حقوقی و بین‌المللی پرونده شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در محل وزارت امور خارجه، با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذیربط لشکری و کشوری بود.

در این جلسه که با حضور نماینده خانواده شهید سلیمانی و مدیران و نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط قضایی، سیاسی، امنیتی، حقوقی و نظامی برگزار شد، مدعوین به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص پیگیری این پرونده پرداختند و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دستگاه متبوع خود، آخرین تحولات و پیشرفت‌ها در موضوع مورد نظر و ابعاد و آثار مختلف مسئله را بیان کردند.

امیرعبداللهیان ضمن تأکید بر لزوم پیشبرد اقدامات در حال اجرا، زنده نگاه داشتن یاد و خاطره سردار شهید سپهبد سلیمانی، قهرمان ملی و بین المللی مبارزه با تروریسم و همچنین نقش مقامات و دولت آمریکا در ارتکاب جنایت نابخشودنی ترور سردار سلیمانی، اظهار داشت: تداوم پیگیری این پرونده و به عدالت سپردن تروریست‌های دولتی جزو سیاست‌های قطعی است.

وزیر امور خارجه تاکید کرد: وزارت امور خارجه با عزمی قاطع به وظیفه ذاتی خود در پیگیری حقوقی، سیاسی و بین‌المللی این موضوع عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها