به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۱
امیرعبداللهیان:
وزیر امور خارجه در دیدار با فرزندان شاهد شاغل در وزارت امور خارجه گفت: همه ما در وزارت امور خارجه مدیون ایثارگری و رشادت شهدای پرافتخار انقلاب اسلامی هستیم.
کد خبر: ۴۷۷۶۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱ - 15September 2021

وزارت‌ خارجه مدیون رشادت شهدای پرافتخار انقلاب اسلامی استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در دیدار با فرزندان شاهد شاغل در وزارت امور خارجه با اشاره به تعداد قابل توجه فرزندان عزیز شهداء در دستگاه دیپلماسی کشور که حدود چهار درصد شاغلین این وزارتخانه را تشکیل می‌دهند، از تصدی مسئولیت‌های مدیریتی توسط این گروه از ایثارگران در بخش‌های مختلف وزارت امور خارجه ابراز خرسندی نموده و افزود: همه ما در وزارت امورخارجه مدیون ایثارگری و رشادت شهدای پرافتخار انقلاب اسلامی هستیم.

وزیر امور خارجه در ادامه افزود: خانواده بزرگ وزارت امورخارجه مفتخر به همکاری با فرزندان این شهدای گرانقدر بوده و متعهد است که از ظرفیت‌های این عزیزان در راستای تحقق اهداف عالیه نظام و دستگاه دیپلماسی استفاده بهینه نماید.

امیرعبداللهیان ابراز امیدواری کرد در آینده نه چندان دور از این جوانان برومند که افتخار فرزندی شهدای انقلاب اسلامی را دارند در پست‌های مدیریتی بیشتری در وزارت امور خارجه استفاده شود تا منشاء اثرات پر خیر و برکتی در عرصه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران باشند.

در این دیدار صمیمانه تعدادی از فرزندان شاهد شاغل در وزارت امور خارجه به تشریح دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در حوزه سیاست خارجی و ساختار این وزارت خانه پرداختند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها