به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
نماينده ولي فقيه در استان كرمانشاه:
آيت‌الله «علما» گفت: اجلاس پیرغلامان حسینی یک رویداد بین‌المللی است که مهمانانی از دیگر کشور‌های اسلامی نیز در آن شرکت می‌کنند بنابراین باید همه توان خود را برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم به کار بگیریم.
کد خبر: ۴۷۸۹۸۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۴ - 21September 2021

اجلاس پیرغلامان حسینی یک رویداد بین المللی استبه گزارش دفاع‌پرس از كرمانشاه، آیت‌الله «مصطفی علما» نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه امروز (سه‌شنبه) در مراسم تحویل پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس که در صداوسیمای مرکز کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: کسب میزبانی اجلاس پیرغلامان حسینی افتخار بزرگی برای کرمانشاه و مردم ولایت مدار آن محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: اجلاس پیرغلامان حسینی یک رویداد بین المللی است که مهمانانی از دیگر کشور‌های اسلامی نیز در آن شرکت می‌کنند بنابراین باید همه توان خود را برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم به کار بگیریم.

آیت الله علما خاطرنشان کرد: از هم اکنون برای برگزاری هرچه بهتر اجلاس پیرغلامان حسینی باید برنامه‌ریزی کرده و در این راستا نیرو‌های مسلح شامل ارتش، نیروی انتظامی و سپاه نیز باید پای کار آمده تا بهترین برنامه ریزی صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه خدمت در دستگاه امام حسین (ع) توفیق و سعادت می‌خواهد، گفت: اکنون که این سعادت نصیب ما شده است باید آن را قدر دانسته و به شکل شایسته‌ای از آن استفاده کنیم.

وی امام حسین (ع) را مظهر آزادگی در جهان دانست و گفت: نام ایشان به هر جلسه و برنامه‌ای قداست می‌بخشد، ما هرچه داریم از امام حسین است و امیدوارم بتوانیم خدمتگذار خوبی برای ایشان باشیم.

آیت الله علما در پایان از زحمات استاندار کرمانشاه نیز برای کسب میزبانی نوزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی. تشکر کرد و گفت: این کار یکی از اقدامات ارزشمند ایشان است که در کارنامه کاریشان ثبت و توشه‌ای برای آخرتشان خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار