به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
در بیانیه‌ای اعلام شد؛
۱۱۹ نهاد آمریکایی و بین‌المللی با امضای بیانیه‌ای خواستار توقف فروش سلاح به رژیم صهیونیستی شدند.
کد خبر: ۴۷۸۹۹۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷ - 21September 2021

درخواست ۱۱۹ نهاد بین المللی برای توقف فروش سلاح به رژیم صهیونیستیبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از فلسطین الیوم، شماری از نهاد‌ها و سازمان‌های مدنی آمریکایی و بین المللی با امضای بیانیه‌ای حمایت و موافقت خود را با اصلاح لایحه بودجه دفاع ملی برای سال مالی ۲۰۲۲ اعلام کردند.

این لایحه توسط نمایندگان کنگره آمریکا و به منظور لغو فروش سلاح‌های پیشرفته به رژیم صهیونیستی، ارائه شد. دولت آمریکا در ماه می‌با فروش سلاح‌های پیشرفته به رژیم صهیونیستی به قیمت ۷۳۵ میلیون دلار موافقت کرده بود.

«اوکاسیا کورتز» یکی از نمایندگان کنگره در صفحه توییتر خود اعلام کرد که اصلاح لایحه بودجه دفاع ملی برای سال مالی ۲۰۲۲ به منظور لغو فروش سلاح‌های پیشرفته آمریکا به رژیم صهیونیستی می‌باشد چرا که این رژیم اخیراً از این سلاح برای بمباران غیر نظامیان فلسطینی و تخریب خانه‌های آن‌ها استفاده کرده است. همچنین در حمله اخیر خود در ماه می‌یک ساختمان در نوار غزه که نهاد‌ها و دفاتر رسانه‌ای در آن قرار داشت را هدف حمله خود قرار داد.

بنابر این بیانیه تاکنون ۱۱۹ سازمان و نهاد جامعه مدنی آمریکایی و بین المللی با طرح پیشنهادی اصلاح لایحه بودجه دفاع ملی موافقت کردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار