به روز شده در: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
شش اسیر فراری زندان «جلبوع» که رژیم صهیونیستی مجددا آن‌ها را بازداشت کرده است، به پنج زندان مختلف در فلسطین اشغالی منتقل شدند.
کد خبر: ۴۸۱۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰ - 02October 2021

اسرای فراری زندان «جلبوع» به ۵ زندان مختلف رژیم صهیونیستی منتقل شدندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از النشره، شش اسیر فلسطینی که موفق به فرار از امنیتی‌ترین زندان صهیونیستی یعنی زندان «جلبوع» شدند و پس از چند روز مجدداً دستگیر شدند، اکنون در پنج زندان مختلف به سر می‌برند.

«زکریا الزبیدی» عضو ارشد گردان‌های شهدای الاقصی و جنبش فتح به زندان «ای شل» در بئر السبع، «محمود العارضه» به زندان جلبوع و «مناضل نفیعات» به زندان «ایالون» در رمله منتقل شدند.

در همین حال، سه زندانی دیگر یعنی «محمد العارضه»، «یعقوب قادری» و «ایهم کممجی» هر کدام به ترتیب به زندان‌های «شکیما» در عسقلان، «ریمونیم» در «ای فن یهودا»، «اوهلی کیدار» در «بئرالسبع» انتقال پیدا کردند.

منابع خبری هدف از فرستادن این شش اسیر فلسطینی به زندان‌های مختلف را جلوگیری از برنامه‌ریزی برای عملیات فرار جدید عنوان کردند. شش اسیر فراری زندان جلبوع در سلول‌های انفرادی زندانی هستند.

پیشتر، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تصریح کرده بود: علیرغم بازداشت مجدد قهرمانان تونل آزادی، عملیات فرار آن‌ها از زندان برای همیشه دلیلی قاطع بر پوشالی بودن امنیت دشمن صهیونیستی و ناتوانی این رژیم در برابر عزم و اراده مبارزان فلسطینی خواهد بود.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه یادآور شد: آنچه این شش اسیر انجام دادند، یک اقدام جهادی و قهرمانانه و دستاوردی بزرگ بود که مردم فلسطین هیچگاه آن را فراموش نخواهند کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا از بازداشت آخرین اسرای فراری عملیات تونل آزادی به عنوان یک دستاورد یاد کنند. این در حالی است که بازداشت مجدد اسرای تونل آزادی نمی‌تواند بر وجود شکاف گسترده در ساختار امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی سرپوش بگذارد؛ هرچند که صهیونیست‌ها از طریق ابزار‌های رسانه‌های خود در حال فرافکنی در این زمینه هستند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار