به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک انتخاب مجدد والودین به عنوان رئیس مجلس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه، همکاری‌های تهران-مسکو را موجب تحکیم امنیت و آرامش در منطقه دانست.
کد خبر: ۴۸۳۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۱ - 12October 2021

تبریک قالیباف به رئیس مجلس دومای روسیه/ تحکیم امنیت و آرامش منطقه با همکاری‌های تهران ـ مسکوبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتخاب مجدد ویاچسلاو والودین را به عنوان رئیس مجلس دومای روسیه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای ویاچسلاو والودین

رئیس محترم دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه

عالیجناب؛

خرسندم صمیمانه‌ترین تبریکات خویش را به مناسبت انتخاب مجدد جنابعالی به عنوان رئیس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه ابراز نمایم.

با توجه به نقش مهم پارلمان‌ها در تقویت روابط دوستانه دوجانبه و با تاکید بر سیاست‌های راهبردی دو کشور، امیدوارم در دوره پیش‌رو با بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی‌های بالقوه به ویژه همکاری‌های پارلمانی، شاهد توسعه روزافزون مناسبات فی مابین در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشیم.

اعتقاد راسخ دارم همکاری‌های تهران-مسکو موجب تحکیم امنیت و آرامش در منطقه خواهد بود، در این راستا مجلس شورای اسلامی از هر اقدامی برای تعمیق تعاملات فی مابین استقبال می‌کند.

فرصت را مغتنم شمرده، سلامت و موفقیت روز افزون جنابعالی و نمایندگان محترم دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه را آرزومندم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار