به روز شده در: ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۷
رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر:
عبدالله زاده گفت: ۸۰ اثر از ۶۵ دانش آموز و همکاران فرهنگی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که امروز از نفرات برتر هر بخش تجلیل می‌شود.
کد خبر: ۴۸۳۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲ - 12October 2021

شعر دفاع مقدس اندیشه خود را از دفاع مقدس و عاشورا گرفته استبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «احمد عبدالله زاده» رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر در آئین اختتامیه جشنواره شعر دفاع مقدس «اسطوره‌های یقین» در دیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: این جشنواره در سه بخش شعر، نثر و روایتگری با حضور دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان دیر برگزار شد.

وی گفت: ۸۰ اثر از ۶۵ دانش آموز و همکاران فرهنگی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که امروز از نفرات برتر هر بخش تجلیل می‌شود.

 رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر با بیان اینکه واژه دفاع مقدس واژه بسیار زیبایی است که به ادبیات ما وارد شده است افزود: در دوران دفاع مقدس جوانان با ایمان و شجاع با رهبری امام جانانه از کیان اسلام و خاک وطن دفاع کردند.

عبدالله زاده گفت: شعر دفاع مقدس اندیشه خود را از دفاع مقدس و عاشورا گرفته است و این نوع شعر توانسته ادبیات حماسی ما را غنی کند و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام بردارد.

وی عنوان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره جریان سازی فرهنگی و ادبی و ترویج حماسه و ایثار با زبان شعر و همراه کردن فرزندانمان با بیانیه گام دوم انقلاب است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر افزود: به دنبال این هستیم فرهنگ ایثار و شهادت در بستر آموزش و پرورش، مدارس و کلاس‌های درس بین نوجوانان و جوانان نهادینه کنیم.

انتهای یپام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها