به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص):
سردار شادمانی گفت: نیروی هوایی ارتش، نیروی پدافند هوایی و نیروی هوافضای سپاه عملکرد خوبی در این رزمایش ارائه کردند و رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰، نمره قبولی دریافت کرد و پیام این رزمایش صلح، دوستی و برادری برای دوستان و همسایگان است.
کد خبر: ۴۸۳۷۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲ - 14October 2021

نیرو‌های مسلح هوشیارانه و با زیرکی تحرکات دشمن را رصد می‌کنند

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، سردار «علی شادمانی» معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری رزمایش «مدافعان آسمان ولایت۱۴۰۰»، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در مسیر قدرت‌یابی و مقابله با تهدیدات مراتب پیشرفت و تعالی را به خوبی طی کرده است و در وضعیت مطلوب اقتدار دفاعی قرار دارد.

قدرت دفاعی ایران، تهدیدات را کاهش داده و حتی خنثی کرده است

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) افزود: قدرت دفاعی ایران، تهدیدات را کاهش داده و حتی خنثی کرده و این اقتدار در حد قابل توجهی بازدارندگی ایجاد کرده است.

سردار شادمانی تأکید کرد: رزمایش «مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰»، در همین راستا برگزارشده است، محصولات دفاعی مورداستفاده قرارگرفته در این رزمایش، با نظارت فرماندهان ارشد تست (آزمایش) شدند و مأموریت‌های واگذارشده را به خوبی انجام داده است.

آزمایش محصولات دفاعی جدید، با قابلیت‌های متناسب با فناوری‌های روز دنیا

وی با بیان اینکه محصولات دفاعی جدید، با قابلیت‌های متناسب با فناوری‌های روز دنیا در رزمایش «مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰»، مورد آزمایش قرار گرفتند، گفت: تعدادی از جنگ‌افزار‌های موشکی زمین به هوا ارتش و سپاه در این رزمایش مورد آزمایش قرار گرفت.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) افزود: به حول و قوه الهی تاکتیک‌های پیچیده نظامی و دفاعی در رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰، عملیاتی و آمادگی نیرو‌ها و توانمندی محصولات دفاعی به ویژه سامانه‌های جدید احراز شد.

رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰، نمره قبولی دریافت کرد

سردار شادمانی تأکید کرد: نیروی هوایی ارتش، نیروی پدافند هوایی و نیروی هوافضای سپاه عملکرد خوبی در این رزمایش ارائه کردند و رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰، نمره قبولی دریافت کرد و پیام این رزمایش صلح، دوستی و برادری برای دوستان و همسایگان است.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) ادامه داد: وقتی محصولات دفاعی، توانمندی خوبی دارند، نشان از تخصص، مهارت و خلاقیت نیرو‌های متخصص در نیرو‌های مسلح دارد و توانایی نیرو‌ها را نشان می‌دهد.

دفاع از منافع ملی، پاسداری از نظام جمهوری اسلامی، از اهداف عالیه نیرو‌های مسلح

سردار شادمانی با اشاره به اینکه دفاع از منافع ملی، پاسداری از تمامیت ارضی کشور و نظام جمهوری اسلامی، از اهداف عالیه نیرو‌های مسلح است، اضافه کرد: این مأموریت را به نحو احسن انجام داده و خواهند داد.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) گفت: یکی از اهداف این رزمایش‌ها، نشان دادن آمادگی نیرو‌های مسلح در مقابله با عوامل تهدیدکننده است.

سردار شادمانی اظهار داشت: نیرو‌های مسلح، هوشیارانه و با زیرکی تمام تحرکات دشمن را در منطقه رصد می‌کند.

منبع: میزان

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار