به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۶
شهید على قربان سیاوشى در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «شما ملت شهیدپرور مسئول خون شهدا هستید و باید از خون آن‌ها پاسدارى کنید».
کد خبر: ۴۸۵۱۴۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲ - 22October 2021

شهید سیاوشى: باید از خون شهدا پاسدارى کنید

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

وصیت‌نامه شهید على‌قربان سیاوشى

«سلام بر حضرت مهدى (عج) که همه مسلمانان در انتظارش هستند و سلام بر سالار شهیدان امام حسین (ع) که با خون خود اسلام عزیز را زنده کرد و سلام به رهبر کبیر انقلاب امام خمینى که رنج‌ها و زحمت‌هاى فراوانى کشید تا اینکه اسلام عزیز را از چنگال کافران آزاد کرد و اسلام را به ما نشان داد و این انقلاب را بوجود آورد.

پدر جان و مادر عزیز و برادران عزیزم و اى ملت شهیدپرور ایران تنها خواهشى که از شما دارم این است که سخنان امام عزیزمان خمینى بت‌شکن و این نایب امام زمان (عج) را گوش کنید، به دستوراتش عمل کنید و از فرمانش سرپیچى نکنید که سرپیچى کردن از سخنان امام سرپیچى و نافرمانى از اسلام عزیز است، او را همیشه دعا کنید؛ و پدر عزیز و مادر مهربانم اگر شهید شدم براى من گریه نکنید و اصلا ناراحت نباشید، باید افتخار کنید که فرزند خودتان را در راه اسلام و قرآن قربانى کرده‌اید تا اینکه اسلام عزیز زنده بماند، شما ملت شهیدپرور مسئول خون شهدا هستید و باید از خون شهدا پاسدارى کنید و این انقلاب که از خون بهترین عزیزانمان آبیارى شده و به ثمر رسیده است.

اى پدر و مادر و برادران و خواهرانم و اى ملت شریف ایران بیشتر به فکر خدا باشید که انشاءالله همه هستند، اى عزیزان خیلى به فکر مال و دنیا نباشید، چون مال دنیا ارزشى ندارد تنها چیزى که به درد شما مى خورد شما را از قید و بند‌ها رها می‌کند ایمان است و ایمان است که شما را به بهشت مى‌فرستد.»

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار