به روز شده در: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۱
رئیس جمهور در حضور امام خامنه‌ای:
حجت‌الاسلام رئیسی گفت: سیاست خارجی کشور را تعامل گسترده با دنیا به‌ویژه همسایگان است اما اقتصاد کشور را به مذاکره و مانند آن گره نمی‌زنیم.
کد خبر: ۴۸۵۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶ - 24October 2021

اقتصاد کشور را به مذاکره و مانند آن گره نمی‌زنیمبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور پیش از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مسئولان نظام و میهمانان شرکت‌کننده در کنفرانس وحدت اسلامی، وجود پیامبر اکرم (ص) را بزرگترین نعمت و قله تحول برای بشریت خواند و اظهار داشت: امام تحول‌خواه ما نیز به تبعیت از رسول اکرم (ص) و با توکل به خدا و اتکاء به مردم قیام کرد و امروز نیز سند گام دوم انقلاب راهنمای تحول در همه بخش‌های کشور و پاسخ به نیاز مردم است.

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود مسئله کرونا و تأمین کالا‌های اساسی را دو دغدغه اصلی در آغاز کار دولت برشمرد و گفت: امروز با واکسیناسیون گسترده گام بزرگی در صیانت از سلامت مردم برداشته شده و با تأمین کالا‌های اساسی نگرانی‌ها در این زمینه رفع شده است.

رئیس جمهور، سیاست خارجی کشور را تعامل گسترده با دنیا به‌ویژه همسایگان بیان کرد و با تأکید بر اینکه اقتصاد کشور را به مذاکره و مانند آن گره نمی‌زنیم، گفت: ما به آنچه تعهد کردیم پایبند هستیم، اما آمریکا و اروپایی‌ها دچار بحران در تصمیم‌گیری هستند.

انتهای پیام/ 351

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها