به روز شده در: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۹
قصه‌های «ایلیا و حیفیا» شامل مجموعه‌ای از قصه‌های استراتژیک و راهبردی است که در انتشارات آیین فطرت منتشر شده است.
کد خبر: ۴۸۵۴۷۴
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵ - 25October 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، کتاب «ایلیا و حیفیا» نام مجموعه‌ای از قصه‌های استراتژیک و راهبردی است که به قلم حجت‌الاسلام محسن عباسی‌ولدی به رشتۀ تألیف درآمده و در انتشارات آیین فطرت منتشر شده است.

این مجموعه در پی بیان نحوۀ تقابل جبهۀ طاغوت با جامعۀ اسلامی است. مخاطب اصلی این مجموعه، کودکان و نوجوانان هستند که در این داستان‌ها یاد می‌گیرند دشمن برای ضربه زدن به جامعۀ اسلامی چگونه اقدام می‌کند و مسلمانان در برابر آنها چه برخوردهای صحیح و اشتباهی می‌توانند داشته باشند.

رونمایی متفاوت از قصه‌های «ایلیا و حیفیا»/ داستان‌هایی برای شناخت ضربه زدن به مسلمانان

کتاب اول از این مجموعه «دزدان راز ایلیا» نام دارد که به مسئلۀ نفوذ دشمن در جامعۀ اسلامی و اختلاف‌افکنی در میان مردم مسلمان پرداخته است.

پیش از این، «دزدان راز ایلیا» به صورت گفتاری در برنامۀ لالایی خدا اجرا شده که بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته بود.

با توجه به شرایط کرونایی، این کتاب با روشی متفاوت رونمایی شد. حجت‌الاسلام عباسی ولدی با هماهنگی قبلی با والدین برخی از مخاطبان برنامۀ لالایی خدا، در حالی که بچه‌ها از آمدن ایشان مطلع نبودند، در خانۀ آنها حاضر شده و علاوه بر غافلگیر کردن بچه‌ها، کتاب «دزدان راز ایلیا» را به آنها هدیه داد.

رونمایی متفاوت از قصه‌های «ایلیا و حیفیا»/ داستان‌هایی برای شناخت ضربه زدن به مسلمانان

«دزدان راز ایلیا» 92 صفحه داشته و با تصویرگری سعید صفارنژاد و ویراستاری ادبی مریم راهی، از سوی انتشارات آیین فطرت وارد بازار نشر شد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار