به روز شده در: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۱
مخبر:
جلسه هماهنگی سفر استانی رییس جمهور به استان سمنان عصر امروز (سه‌شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
کد خبر: ۴۸۵۷۲۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳ - 26October 2021

دستگاه‌های اجرایی با جدیت و دقت اجرای مصوبات سفر‌های استانی را پیگیری کنندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، جلسه هماهنگی سفر استانی رییس جمهور به استان سمنان عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

محمد مخبر در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرای کامل و دقیق وعده‌ها و مصوبات سفر‌های استانی رییس جمهور، اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی فقط پیشنهاداتی را مطرح کنند که از اجرای کامل آن مطابق با برنامه زمابندی اطمینان داشته باشند.

معاون اول رییس جمهور همچنین از دستگاه‌های اجرایی خواست تعهدات خود را با جدیت و تا اجرای کامل مصوبات سفر‌های استانی پیگیری کنند تا شاهد رضایتمندی جامعه و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم باشیم.

در این جلسه که در آستانه نهمین سفر استانی رییس جمهور و با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، ورزش و جوانان، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، استاندار سمنان، معاون اجرایی رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و نمایندگان دستگاه‌ها و نهاد‌های مرتبط برگزار شد، توافقات و هماهنگی‌های لازم در خصوص طرح‌های اولویت دار استان سمنان مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

در این نشست همچنین دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل، متعهد به اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی برای رفع مسائل و تنگنا‌های استان سمنان شدند تا پس از تصویب این طرح‌ها در سفر استانی رییس جمهور، بستر‌های لازم برای سرعت بخشیدن به روند توسعه این استان مهیا شود.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها