به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
مجموعۀ «طعم شیرین خدا» به قلم حجت الاسلام محسن عباسی ولدی در منزل پدر شهید مدافع حرم جواد محمدی رونمایی شد.
کد خبر: ۴۹۰۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰ - 24November 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، مجموعۀ «طعم شیرین خدا» به قلم حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی، به بهانۀ انتشار کتاب هفتم از این مجموعه، در منزل پدر شهید مدافع حرم جواد محمدی رونمایی شد.

مجموعۀ «طعم شیرین خدا» بنا دارد با تکیه بر آیات نورانی قرآن و کلمات آسمانی اهل بیت علیهم السلام، پنجره‌ای نو از خداشناسی را به روی نسل نو باز کند. در راستای همین دغدغه، موضوع اصلی کتاب هفتم، مسئلۀ شکر و نقش آن در تربیت انسان و آرامش اوست.

«طعم شیرین خدا» در منزل شهید مدافع حرم رونمایی شد

کتاب اول این مجموعه «من با خدای کوچکم قهرم» نام دارد. این کتاب در کمتر از سه سال، به چاپ دهم رسیده است.

رو نمایی این مجموعه در منزل پدر شهید مدافع حرم، جواد محمدی، از شهدای شهر درچۀ اصفهان برگزار شد. حدود ششصد جوان و نوجوان در این شهر، به همّت روحانی جوان، حجت الاسلام مهرابی، حلقه‌های طعم شیرین خوانی به راه انداخته و مادر شهید جواد محمدی نیز سرگروه یکی از همین حلقه‌های مطالعاتی است؛ از همین رو، درچه و منزل پدر شهید محمدی، برای رونمایی این کتاب انتخاب شد.

کتاب هفتم طعم شیرین خدا با نام «ذکر است کسی که اهل شکر است»، در ۲۰۳ صفحه با قیمت ۴۰ هزار تومان از سوی انتشارات آیین فطرت وارد بازار نشر شد. این کتاب و شش جلد دیگر مجموعۀ «طعم شیرین خدا» را علاوه بر سایت ketabefetrat.com، از کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور می‌توان تهیه کرد.

«طعم شیرین خدا» در منزل شهید مدافع حرم رونمایی شد

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها